SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki - diagnoza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 12
Witam,
Ostatnio zauważyłem wystające żyły pod kolanem.
Podczas przeglądana internetu zauważyłem że były już takie tematy.
Może będzie ktoś kto mi pomoże.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Na zdjęciu niestety niewiele widać, poza owłosieniem, elementem skóry i jakimś zarysem waskularyzacji. Jeżeli chcesz uzyskać porady, to wrzuć lepszej jakości zdjęcia, aby było cokolwiek widać. Żylaki wyglądają dość specyficznie. Często widać barwę naczyń krwionośnych i specyfikę ich ułożenia. Jeżeli jesteś zainteresowany realną diagnozą, to sugeruję wybrać się do lekarza specjalisty. Od tego właśnie oni są, a nie forum internetowe, gdzie możesz otrzymać poradę od 15 latka. Szczególnie po takim zdjęciu, jakie wrzuciłeś.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 12
Witam,
Do lekarza mam zamiar iść, ale myślałem że może kto miał taką sytuację i coś się dowiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Nie wydaje mi się żeby to było coś niepokojącego, raczej po prostu przebijające żyły w miejscu gdzie ta skóra jest cieńsza i jest mniej tkanki tłuszczowej, no ale jak chcesz mieć pewność to nie pozostaje nic innego jak zapisać się na wizytę u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160493 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234589
witaj.
nie ma tutaj nic niepokojacego, w tym miejscu dosc czesto widoczne sa zyly, to tak jak w zgieciu lokciowym, gdzie zazwyczaj pobierana jest krew. nie ma co panikowac. to normalne, ze Twoje cialo ma zyly. zylaki zazwyczaj przebiegaja typowo podskornie, maja zazwyczaj ciemne zabarwienie i sa kretej budowy. Jest to droga jaka krew sama sobie musi utorowac gdy jest problem z jej przeplywem. U Ciebie jest normalne unaczynienie, jakie powinno znajdowac sie w tym miejscu w dole podkolanowym. Nie ma tego co kontrolowac nawet.

zylak







Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2023-08-07 08:31:12

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 12
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost - porady

Następny temat

Bolesność stawu barkowego - porady

WHEY premium