SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żle sie czuje po prolongatym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Wiedziałem, że prędzej czy poźniej E-lite wyjedzie z tym swoim winstrolem i superką

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 984
spoko dzieki za odpowiedzi ale połowa z nich to jak przekomażanie sie młodzików pod szkołą podstawową.
Nic mi nie jest na 3 dzień poczułem sie lepiej uważam że grypsko chce mnie dopaść a strzał spowodował ze to trosze gorzej wyglądało może i spotęgował ......
wystraszyłem sie bo pierwsze raz biore strzały wiec... sami rozumiecie pozatym jeszcze nigdy tak mięśnie mnie nei bolały
teraz jest ok
no lepiej.
na przyszłość piszcie konkrety a nie takie ****a ******lenie ze wykituje takie ****a brednie to mówcie do kolegów pod blokiem co ćpaja itd

innym dzieki za wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ci prawde kur.wa mowili.Nie potrafisz zrozumiec ze wbicie testa w zyle moze zabic?Nie zakumales tego jeszcze?
Poza tym tak grypa... trzy dnia ehehehe.Nie wiem czy ty nawet wiesz co to prawdziwa grypa.Jestem pewien na 100% ze troche wlazles w zyle.Nie wierzysz to moze sie przekonasz jak jeszcze raz spier.dolisz shota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
banda D..... w ku.... sobie wbijaj zle sie czuje kulturysci k......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teściu- estr a działanie

Następny temat

Prawo a Sterydy

WHEY premium