SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmieszny powód Bana.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam DUDA nałożył na mnie bana i chciałbym sie dowiedzieć jakie są konkretne ku temu powody?

Druga sprawa
kiedy stworzyłem 2 konto to Makaveli również mnie zbanował.
Podając powód "BAN=BAN" to albo jesteśmy poważni albo robimy sobie jaja.
co to ma byc za powód?
administracja mogłaby ogarnąc troche moderatorów którzy nadużywają swojego koloru w stosunku co do kolegów którzy czasem mają rację:)

Co do pierwszej sprawy zbanowania mojego konta do 2099 roku. przez dudę
THE SNIPER.
no wiec tak . Co to ma znaczyc (POWÓD BANA ) - wyzwiska,przekleństwa.
co to za argumenty? ja wiem że możesz mnei nie lubieć ale miałem tam dużą aktywność, i dzieki tobie
Musze potwierdzac wiarygodność Firmą Marbo,Kelton - a jesteś z keltona i chyba chcesz aby klienci byli zadowoleni.
Przekleństwa - a to moja wina ze nie ma cenzury?
Wyzwiska - kogo wyzywałem "POLAKÓW" (teraz bynajmniej sam jestes swoim przykąłdem dlaczego wyzywam :POLAKÓW) .
uogólniałem rzeczy,nie mówiłem do konkretnych osób,a to ze czułes sie urażony jako "PATRIOTA" to już nei moja wina.
jedziemy dalej.
OD CZEGO JEST SPAM? po co wogóle jest tutaj spam jak patrzysz na to co piszemy i kasujesz,
co mam pisać "CZESC CO TAM U CIEBIE" "SIEDZIE NA KOMPIE I SIE NUDZE" ,jak to zazwyczaj w swoich wypowiedziach robię,
odrywam ludzi od tej montonni ;].
przesadziłes z banem do 2099 roku . miało to byc smieszne albo przez internet,wykorzystujac status moderatora,chciałes
jak to mowisz "ZAPROWADZIC PORZADEK" - stosujac smieszne argumenty (WYZWISKA PRZEKLEŃSTWA).
zadam jeszcze raz pytanie OD CZEGO JEST SPAM? odpowiedz mi prosze.
mam nadzieje ze jesteś równy gość i odpowiesz jakoś;)
a jak będziesz znow bronil sie "A BO SPAM TO JEST ZEBY SPAMOWAC I PISAC SOBEI ZE ZNAJOMYMI " to zamlicz (dasz mi tylko kolejny powód jak opóźniona jest polska mentalność).

poźniej stworzyłem konto
THESNIPERKILLYOU.
nic nie pisałem miałem zaledwie 12 postów i na emial przyszedł znow smieszny powód "BAN=BAN" .
chciałbym aby wyciągnieto z tego jakies konsekwencje.
pisałem, nikt nie odpowiada,jestem ignorowany.

Zmieniony przez - King w dniu 2012-03-08 23:35:48

Byłe KONTo - THESNIPER.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
dołącze sie że na forum jestem aktywny oraz staram sie odpowiadać,a to ze sobie pospamuje, to co w tym takiego?

Byłe KONTo - THESNIPER.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Tutaj mamy posty tego usera , nie dość że pisze sam ze sobą to jeszcze słowa - https://www.sfd.pl/Wiosna_Idzie_Śniegu_Brak_Luk_aszz_owi_Bicek_Spadł_v._13_-t836838-s117.html

Cytuje :

EY j**AĆ WSZYSTKICH POLAKÓW !
j**AĆ MNIE TEŻ

k***A CENZURA GDZIE JEST?

Tutaj dalej piszesz ze sobą - https://www.sfd.pl/Wiosna_Idzie_Śniegu_Brak_Luk_aszz_owi_Bicek_Spadł_v._13_-t836838-s127.html

Dostałeś bana za słowa i spamowanie tematu wypowiedziami , słusznego bana , i jest on na Twoją osobę , i na każde nowe konto .

Więc chyba sam się domyślasz że doradcą już nie zostaniesz w gronie SFD . Będziesz mnie czy Dudę przeklinać ale możesz podziękować sobie samemu .

A konsekwencje sam sobie wyciągnij .

Pzdr

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-03-09 06:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Ale moment,czy ty jesteś od dzialu kelton?. a po za tym rozumiem waszą niechęć do atakowania waszej kultury,
ale ban do 2099 roku? albo jesteśmy facetami albo wykorzystujemy swoje kolory w nicku?
nadal nie dostałem odpowiedzi CZYM JEST SPAM? "Dostałeś bana za słowa i spamowanie tematu wypowiedziami "
aha to dosałem bana bo spamowałem w spamie...

Byłe KONTo - THESNIPER.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
spam jest zeby spamowac. Ale wszystko co zostalo stworzone jest dla ludzi z glowa i spam tez ma swoje granice. To ze spam to oznacza ze nie ma zadnych zasad? To ze na boisku szkolnym nie ma takich zasad jak na mistrzostwach nie oznacza ze mozna podchodzic do siebie i lamac sobie rece i nogi.
Gadales glupoty jakich malo, nie raz inni Ci zwracali uwage a Ty dalej swoje. Chociaz zachowaj twarz i nie rzucaj sie ze dostales bana za cos za co ewidentnie zasluzyles.
str 89
"białasie lepiej uciekaj"
"jak porysasz moje białe nike"
"to poprostu szykuj trumne"

str 88
"NIE MOW DO MNIE OGARNIJ BIAŁASIE"
i mozna by bylo tak cytowac. Teraz sie zastanow czy ban byl sluszny

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2012-03-09 09:10:20

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Człowieku co to ma być? argument? aby banować do 2099 roku? bo napisałem "PORYSASZ MOJE BIAŁE NIKE" no..ja.
dalej to nie sa konkretne argumenty .

Byłe KONTo - THESNIPER.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
wg mnie ban słuszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ale ktoś mu dał na te konto już ? bo ja zaraz to zrobie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
nademną kolejny dowód na to że "KOLORY" oraz możliowści moderatorów, są wykorzystywane , widać czarno na białym że cos mu sie nie podoba to zaraz grozi ;]
jeśli jest sie moderatorem powinno się prezentować jakiś poziom,
ustalenie przyczyny - kompromis. Upomnienie!
a nie wchodz bo on jest moderatorem - zaraz bana bo mnie drażni co pisesz (ODDAJ MOJE GRABKI) i do 2099 roku.

Zmieniony przez - King w dniu 2012-03-09 11:19:21

Byłe KONTo - THESNIPER.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
kolego ale Ty złamałeś regulamin świadomie
więc czego się teraz spodziewasz?
chcesz głosić swoje rasistowskie hasła to szukaj innego forum
to tyle odemnie

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-03-09 11:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
"Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam
dzieki dowidzenia

Zmieniony przez - King w dniu 2012-03-09 11:24:16

Byłe KONTo - THESNIPER.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ban.

Następny temat

Usunieto moj topic za "zlamanie" pkt.1 regulaminu

WHEY premium