SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] TERMAL CUT OFRA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
!!up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4843
Kiedy zrozumiesz, ze to cos nie jest warte takich pieniedzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Pewnie byś chciał za 2 zł, co? Nikt Ci nie każe kupować jeśli Ci cena nie odpowiada typie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4843
Nie interesuje mnie ta imitacja prawdziwego Thermala, bo to zwykle g$wno. Zwracam Ci uwagę, bo założyłeś z tego co widziałem juz 2 temat i chcesz się tego pozbyć. Za 60zl takie coś kupi chyba tylko ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o tym co kupuje ;)

No, ale powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
To po ch*j sie wypowiadasz, jak Cie to nie interesuje? Mnie nie interesują natomiast twoje uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4843
Powtarzam, nie interesuje mnie to. Powtarzam drugi raz, że kupi to tylko ktoś kompletnie zielony. Jeżeli chcesz się tego szitu pozbyć to znacząco obniż cenę, może wtedy ktoś da się skusić. Dla mnie możesz to gonić nawet po dwa metry. Daję Ci jedynie do zrozumienia, że przeginasz z ceną. Jeżeli nie interesują Cie moje uwagi, to powodzenia kolejny raz i czekamy na hattrick z tym samym tematem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Kupie bcaa.

Następny temat

[S] Wyprzedaż - Okazja !

WHEY premium