SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[R]Gaja - Redukcja / pods. s. 14, 20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O MB Redukcyjno

Trzymaj się, mała. Nie po to hodowałaś tu sobie jaja, żeby teraz polec. Dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Dobra, wyszłam i jadę na tydzień urlopu zalecony przez lekarza.
Myślałam że umrę na szpitalnym żarciu, ale nie dałam się, przeżyłam. Za to przypomniałam sobie jak ohydnie smakują kanapki z białym chlebem, margaryna i produktem seropodobnym/mielonką.
Czuję się spuchnięta i bezsilna, ale to minie. Tęsknię za ruchem, chociaż spacerek mi się marzy Wracam za tydzień

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Tydzień 5 / Dzień 1


Miska:
czysta, nieliczona
Suplementacja: Magnez
Płyny: zielona herbata, kombucha, kawa


Trening
Rozgrzewka: 6 min orbi

+Areo: 10 min orbi
+Rozciaganie

Uwagi:
-po dobraniu odpowiednich leków choroba zaczęła dość szybko ustępować i juz mogłam wrócić do regularnych treningów
-przez ostatni tydzień miska nieliczona, niestety nie idealnie czysta, ale potrawy o wątpliwym pochodzeniu spożywane w gościach typowo grzecznościowo w ilości minimalnej, za to rzeczy dozwolone jedzone w ilościach hurtowych- od sterydów miałam straszne napady głodu.
-bardzo zdziwił mnie jakikolwiek progres w obciążeniach, ale mam wrażenie że to efekt typowej pracy na wsi przez ostatni tydzień. Nanosiłam się worków z ziemniakami, rąbałam drewno itp.
-przysiad mnie zabił. Aż kręciło mi się w głowie.
-cieszę się, że wróciłam do treningów, bardzo mi ich brakowało.
-jutro będą pomiary




Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-07 22:51:53

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Tydzień 5 / Dzień 2


Miska:
1800kcal, BTW 130/85/130
Suplementacja: Magnez
Płyny: zielona herbata, kombucha,
Warzywa: marchew. kapusta



Trening
Cały dzień łażenia po mieście.

Wymiary:


Uwagi:
- nie wiem jakim cudem są spadki i to tak znaczne, może przyjmowanie sterydów na to wpłynęło
-Rodzina zaczyna mieć hmm fobie (?) że ja wpadnę w anoreksję i umrę. Jakakolwiek próba powiedzenia że ja czegoś nie jem, choćby to była czekolada wywoływało panikę i "pouczające" rozmowy. Więc jak częstowali mnie czymś to jadłam, nawet słodycze w minimalnej ilości.
- mimo spadków czuję się spuchnięta



Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-09 19:04:44

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Jestem chora, z gorączką, przeziębiona. Miska czysta nieliczona, bo jedzenie mi nie idzie totalnie.

Teraz odpuszczam, robię tylko rozciąganie, jem czysto i w przyszłym tygodniu zacznę nowy trening.

Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-10 23:21:53

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
:D
Juz nie spamuje, pozdrawiam!

Zmieniony przez - Coffee w dniu 2013-10-13 09:14:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Gaja robaczku, troszkę wychudłaś, trzeba mięśni dorobić

Zrób proszę zdjęcie ze wciągniętym brzuchem.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Izuzu - marzenia o redukcji

Następny temat

Pomoc, dieta + trening, poprawki, zmiany

WHEY premium