SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Skarpetki Tommy'ego Hilfigera lub inne

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 849
Witam . Chciał bym kupić skarpetki tommy'ego hilfigera lub nike,puma umbro . Chodzi mi o stópki albo trochę wyższe . Rozmiar najlepiej 43-46 te większe co są. Kolor : tylko białe. ( szare , czarne mnie nie interesują )
Ktoś kiedyś miał na forum więc zakładam ten temat czy ktoś coś jeszcze by znalazł kilka par. w dobrej cenie bo na allegro trochę ceny są zawyżone.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz kupic oryginalny towar a nie podrobione gowno to musisz zaplacic, za 10zl nie kupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 849
dzięki za rade ;p ale nie o tym temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uderz na allegro, tylko uwazaj na podrobki jesli chodzi o Hilfigera, Nike i Adidas bo Umbro raczej nie podrabiaja, to kosztuje grosze w UK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
posiadam nike, adidas i tommyego tez mam pare sztuk takze mysle ze sie dogadamy, u mnie para 4,5 zł nike, adidas a inne wzory po 5 zł zapraszam do mojego tematu

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] worek bokserski 150/40, wypelnienie 44kg (max 75), dwie torpedy, ŚLĄSK

Następny temat

[S] Odzież Manto.

WHEY premium