SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

========> MMANIAK.PL <========

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188



----------------------- www.MMANIAK.pl ---------------------------


Miło mi ogłosić iż z dniem dzisiejszym firma "MMANIAK" zostaje oficjalnym partnerem naszego działu!!!

Jest to długo oczekiwana przez wszystkich tajemnicza nowina ,z nowiną tą trzeba było poczekać aż do dziś (mimo iż nasze rozmowy zapoczątkowane zostały już dużo wcześniej) ponieważ trzeba było dograć do końca jeszcze parę szczegółów

Firma MMANIAK jest dość prężnie rozwijającą się na naszym rodzimym rynku "marką" ,świadczy o tym choćby nawet fakt iż mają pod swoimi skrzydłami MAMEDA KHALIDOVA a z tego co wiem w niedługim czasie ich "stajnia" jeszcze się powiększy

MMANIAK prócz zwyczajowej wymiany banerów zapewnił nas tez ,że nasza współpraca na tym sie nie skończy-dodatkowo będą organizowane przez nich konkursy z nagrodami oraz inne ciekawe inowacje mające na celu rozwijanie naszego działu!

Myślę ,że nasza współpraca będzie rozwijać sie we dobrym kierunku a ustalenia z właścicielami firmy na dzień dzisiejszy tylko mnie utwierdziły w tym przekonaniu.

W nie długim czasie (nawet już dziś pewnie) pojawi sie tu przedstawiciel firmy który doda kilka słów od siebie

P.S
Docelowo post będzie zamknięty więc zostanie utworzony post w dziale w którym będzie można porozmawiać tak z nami jak i z przedstawicielem MMANIAKA

https://www.sfd.pl/temat408719









Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-05-21 02:06:06

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-07-26 14:54:09

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Karate tradycyjne + karate kyokushin --> czy to możliwe?

Następny temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

WHEY premium