SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..:: Do Sona - masz na stanie 2 opakowania CeLL Pump'A Biogenixa?::..

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobrze bo ten****owo smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie jadłem akruat Olimpu, ale znam ten smak też sie ciesze, choć jeżeli dojdą uzupełniacze smakowe, ilość wartościowych składników zmaleje. no chyba ze opakowanie sie zwiekszy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla przykladu powiem ze swole v2 wersja bezsmakowa
ma fajny lekko kwaskowy smak i wchodzi znakomicie
np v12 jest tak slodki ze pawia mozna puscic po kilku dniach stosowania

idealny smak ma satur8 -smak limonowy
najlepszy ze wszystkich-delikatnie cytrynowy, nie za słodki

a creafuzion- odrobine za mało słodziku

oczywiscie nie ma to zadnego znaczenia w dzialaniu
ale widomo ze kazdy oprocz tego ze liczy na efekty lubi stosowac to co smakuje ok

Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2004-06-25 23:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Bull próbowałeś może Crea albo Cell.. Jak tak możesz coś napisac czy warto zakupić ????

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno mam jedno i drugie

jak juz pisałem dzialaja podobnie jak zachodnie odpowiedniki

spokojnie mozna polecic np cell pump
w oprcji ma tyle kreatyny co v12 turbo a jest znacznie tanszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie wiem czy to wina cell pump czy mojego zoladka/stanu zdrowia ale po pierwszej dawce dzis spowodowalo to zwrócenie tresci zoladkowej(zastosowalem po treningu) na razie odstawiam pojde na badania to sie okaze...

ps.smak jest nienajznakomitszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
BIOGENIX - pisałem na podstawie tego, że na początku chyba wpakowaliście cell pumpa w folię, przynajmniej tak było z opakowaniem, które do mnie trafiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Bull a jak proponujesz brać Cell, ile opakowań z Mono czy bez :>???????

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2005
PePoNeNt,CELL PUMP w wersji naturalnej dobrze jest rozpuszczać w ok 350-500 ml soku .
Ilość płynu musi być odpowiednia ponieważ w suplemencie tym znajduje się duża koncentracja czystych związków w tym odwodnionych.

Danone ,faktycznie pierwsze partie dodatkowo opakowane były folią.
Wszystkie preparaty BIOGENIX są zabezpieczone mocną membraną ,która za pomoca urzadzenia indukcyjnego jest silnie zespojona z opakowaniem tworzywowym.W wielu przypadkach membrany klejone są za pomocą kleju roślinnego i faktycznie nie jest to żadne zabezpieczenie w naszych preparatach membrana jest zespawana z opakowaniem i stanowi wydaje nam się solidne zabezpieczenie.
Cienka folia znajdująca się na opakowaniu ma za zadanie zabezpieczać produkt bardziej od strony estetycznej.

Czarnuchok w żaden sposób dodanie składników smakowych nie może wpłynąć na ilość skkładników aktywnych przypadających na porcje preparatu.Zwiększa się tylko wielkość porcji.

Bx

THE NEXT STEP IN SPORT NUTRITION
www.biogenix.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
BX dziekuje odpowiedz mnie satysfakcjonuje chyba za bardzo spanikowalem (z tymi badaniami od razu ) sog - rozpuszczane w soku pomogło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt

Następny temat

aminokwasy sojowe

WHEY premium