SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Powrót do przeszłości %-) SPAM Doping ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164613

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a byłem taki szczęśliwy wracam z korków których Nivea ani Adidas też mi nie sponsorują szczęśliwy bo czuje sie na topie moich możliwości fizycznych jak i intelektualnych i wystarczyło 15min rozmowy z baranami i ich narzekań i insynuacji w podtekstach jakby mi starzy dawali św mikołaj słał czy kurva totalizator sponsorował żeby mnie wkurvić na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ale im się udało

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to tez wkoorvia jak widze dzieciakow co im tatus kupił auto i tatus daje na wszystko siupe i jeszcze koorviszony yebane narzekają chooy takim w zęby po same jelita koorva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra pjerdole kawa wypita wiec ide sie uczyc bo rano 2 robota

dobranoc kolegowie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie tacy klienci co 2x w życiu popracowali po miesiącu w wakacje --> no bo drugi muszą wypocząć żeby mieć coś z wakacji na szlugi jak nie wycisną od starszych to nie mają i będą mi pyerdolić kurva a inni z kolei ciągle robią to samo centralnie jak by sie bali wychylić bo dostaną gównem po oczach wiecznie to samo i do głowy im nawet nie przyjdzie żeby poszukać czegoś lepszego w innej branży .. i tylko kurvy narzekają że nie mają ale widzisz po mordach że już z 2giety skopcili i narzekają że nie mają pieniędzy a muszą pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
a żeby Ci nic do głowy nie wchodziło

nara pepi

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sadd **** hehehe
wlasnie musi duzo wejsc do glowy bo łikend pod znakiem maty , fizy i elektrotechniki sam miód
sipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
pepsko ty lepiej nie ******* i idz sie uczyc
reszta korwa spokoj co wy t uod******lacie za syf
pozatym kazdy moze insynuowac co chce nikt tutaj niekogo nei zna i twoje jhistori mico wiec bez sensu sie wkorwiac LOL
jak by ci to powiedziala osoba co cie zna inna sprawa a tak OLEfkA

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem macieja ale popisze sobie tutaj to mi przejdzie w zasadzie już mi przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macieja siatdafakap

hehehe

ja tutaj was lepiej znam niz niektorych koompli z ośki

chyba zostane jeszcze chwile bo ciekawie sie tutaj robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny ( zmienienia )

Następny temat

Winstrol firmy Axio Lab

WHEY premium