SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** 2 tygodniowe cykle ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"You CANNOT GO PAST 10mg of dianabol in the AM
for this bridge to work!!!!

Why? Because of the blood levels of dianabol you would generate.

10mg in the AM will be broken down to 5mg in about 4 hrs
(Probably less)

5mg of dianabol, is not enough to cause another rise
in testosterone levels after the precceeding one. Thus,
LH function is allowed to up-regulate.

Anything more(Say 20mgs), will cause a SEDCONDARY
testosterone spike which WILL inhibit LH function further,
thus not allowing LH function to recover.

Oh yeah...100mgs? ROTLMFAO!! Fat chance.

The difference between 20mgs and 10mgs means the difference
between allowing LH to recover slowly and not allowing it to."

Copyright by FONZ

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To wklej jeszcze jak Nandi z Big Cat'em z niego zlewali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Pie.rdole tego Big Cata - każdy liże mu dupsko - koleś jakieś 24 lata naczytał się opracowań medycznych siedzi non stop przed kompem i wielki mi guru - żaden z niego zawodnik. IMO Pojechałbym go ale nie jestem zarejestrowany na żadnym z tamtejszych for.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Melisa + magnez -> powinno być OK!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja Ci zaraz dam melisę!

OK.

EOT. Koniec tematu.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
chlopaku polecam ksiazke pt. "hormony - eliksiry zycia"
zebys poczytal sobie jaka jest zaleznosc miedzy waga ciala a wydzielaniem i efektywnoscia hormonow!!! wszak one czesto sa odpowiedzialne za mase!
wiec twoje stwierdzenia sa bledne! i niczym nie poparte! a jak chcesz se banowac to banuj potwierdzisz tylko swoja niewiedze.

halo ?

...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
a mozna na leciec 2 tyg on kox + t3 i 2 tyg off z clenem chodzi mi czy mozna na tym leciec na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel - mniej agresji... Jestes moderatorem i myślisz,że możesz się mądrzyć?? JAk ktoś zadaje pytania, kt. podważają Tw."mądrości" - straszysz go usunięciem postu. Niech będzie dyskusja i dowody naukowe , lub przynajmniej doswiadczenia bywalcow silowni. Ale wk... mnie jak slysze od pana Iksinskiego ze np. 5 to optymalna dawka a 4 to malo, 6 za duzo. J... sie w głowę!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Myo - przecież napisałem wyraźnie - temat świerzy - nowość wśród społeczności sfd. Temat tyczy się cykli 2 tygodniowych a nie mostku z Dbolu - czy ja mówię, że to należy stosować - gdybyś przeczytał na pierwszej stronie co napisałem nie byłoby scesji. "Dbol brigde jako ciekawostka." Tylko i wyłącznie - więc trzymajmy się tematu - a co do mojego zachowania - to moje zachowanie nie jest spowodowane moim stanowiskiem moderatora tylko czynnikiem zewnętrznym jakim jest niepohamowana agresja podczas SAA - czasami przesadzam bo się opanować nie mogę. Ale nic na to nie poradzę - chyba faktycznie po melisę zasunę do apteki.

Pozdro.

Aaaa to ja przepraszam osoby, które obraziłem - nie mogę się zbytnio denerwować.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koligacja kreatyny z koxem

Następny temat

spiropent

WHEY premium