SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Wie to każda dziewucha...że Banan nie ruchał %-) ********

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137597

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
lacze mam przyblokowane pod p2p..mozesz zaorac i na maila mi puscic?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
to jak pomoże ktos ?

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
co chcesz wiedziec...troche praktyki mam z wyksztalcenia.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
do spawania słuzy spawarka a do ciecie szlifierka katowa

co mam zaorac???????????????????????

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ten kawalek i puscilbys mi na maila..
mam 3mb lacze a korva p2p nie idzie wogole..jedynie ze stronek moge orac,a nie znalazlem tego przechoj.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
spaware mam troche starą ale jest git elektrody są podłączyć umiem elektrode założyć teź...natomiast nie mam tych "spinaczy" jako masy żeby podpiąc pod stół metalowy tylko jakiś hak...to moge go włożyć pod noge tego stołu nie ? kurva mam tak jakieś dwie wajchy ale wogóle nic nei podpisane to nie wiem ocb z nimi trzeba tam coś przestawiac ?

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-11-26 13:36:55

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
sorka zrozumialem jako masz na mysli podlaczenie obu zabek pod stół??
chcesz sie do niego sam przyspawac..?
o ile pametam to masa i uziemienie..a stol chyba idzie pod uziemienie..
sprawa kolejna to nie baw sie tymi dzwigniami,sprobuj tak jak jest i pamietaj o masce..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to zajmuje 12,2mb

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
czesc
chodzi o to ze nie musisz mieć tych "spinaczy", normalnie podłóz pod ten stoł metalowy czy co ty tam masz i jedziesz, jak nie bedzie szło to przetrzyj powierzchnie, chodzi o to zeby przewodność była

a te wajchy to nie wiem jak ato spawara-moze regulacje prądu(jak jest jakas podziałka to pewnie tak a jak nie to nie wiem

dawaj fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
tzn nie ma zabek...jest tylko JEDEN hak który wydaje mi sie że idzie jako masa to jest taka starsza spawara ale działa...i nie wiem czy tylkoz ahaczyc o noge stołu czy przygnieść tą nogą czy to bez różnicy

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOKOWANIE PO DECE TEŚCIU I MECIE

Następny temat

szukam kogoś do pomocy ;)

WHEY premium