SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ujemne skutki >bycia duzym<

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
no calkiem calkiem ale wiecej jak polowa polskich byczkow to niestety lysole, no ja mam ciut mneij jak oni nei jestem lysy ale mi sie wlosy posypaly CI na zdjeciu to ci co uzywali no mozliwe albo genetyka, ale skad wiedziec czy wszystko inne maja good , wiesz ?? o tym czasami nie mowi sie:)

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ale proscar to nie tylko włosy
ale również prostata a to już poważniejsza sprawa
kiedyś wogóle nie interesowały mnie te sprawy byle masa do przodu się posuwała..aż udałem sie na USG a tu Zonk
teraz gdy nie mam Proscar/a to nawet nie zaczynam cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3528
zagdzam sie z masarniakiem po części. oczywiście jak bedziesz ważył 140 kg to szybciej sie pocisz męczysz ale myśle że przy bardzo dobrej rzezbie przy wzroście około 180 waga 90kg (na rzezbie) to stwór na h.u.j.a. już i z dobrą estetyką
505ss - ciekaw jestem twoich osiągów czy tak naprawde są prawdziwe.wiesz twoja postawa przypomona mi kolesia co mówi że kreatyna to sterydy i po tribulusie wypadają włosy bo już nie raz takie teksty słyszałem nawet w sklepach z odżywkami do sprzedawcy gadali.tak jeszcze atakować kulturystów że za duzi że muły żę w bujkach zero szans.naokoło słysze ciągle takie komentarze a ci kolesie co tak p.i.e.r.d.o.l.ą są kompletnymi dnami dla mnie przeszczepy po 50 kg bo im szkoda że matka komuś innemu jeść daje a jemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Andrzeja zostaw w spokoju , no bo taka prawda jest tylko ze nikt o tym nie mowi a takie sa skutki tego kolego i wiem co pisze , wazny jest umiar i zdrowa linia , kto przekroczyl to i poczul ten wie o co chodzi a ty przekroczyles ten umiar, jezeli nie to zawsze t okwestia czasu czego nikomu nei zycze naprawde. jezeli nie to po co dyskutowac. Z abonamentem jest jak z tv abonem nie place bo mnie to pyka a ty placisz?? i to moja sprawa Popatrz sie studia skonczylem mgr inz mam i nie place, alez ze mnie gnojek no nie ?? W dodatku nie wchodze z dyskusje z zapalonymi co maja leki na wszystko i przeciwko nim jedno w dol drugie w gore a to 3 tez pod uwage bierz ?? oj ludzie ludzie ale to wasza sprawa. A co tam juz nic nie pisze bo mnie zliczuja
pozdrawiam i milego dnia zycze

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ja kiedyś przy wzroście 184 cm ważył ponad 120 kg i powiem tylko że teraz niechce juz ważyć wiecej jak 110 za to stawiam na dobrą jakość mięśnia i kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Podrosolek , znajdziesz mnei w twoja chwila prawdy , Gregor Jan potweirdzal moje wyniki znajdziesz je w poscie twoja chwila prawdy , jestem znany w swojej okolicy i to mi wystarcza - swoje osiagi max mialem jakeis 1,5 roku temu i to jest prawda ale to forum wierzysz albo nie juz mnie to nudzi ta dyskusja, z tym 50 kg przeszczepem dowaliles zrzucilem kolo 20 kg bo mnei znudzilo to a i zadnej kasy z tego bym nie mial bo nawet strong man sie nie rozwija, w ts nie placa , sie wyedukujesz , dojdziesz do takich wynikow jak ja to pogadamy jak na razie to lipa kolego
kurde ale sie spisalem o ja , to na 2 tygodnei juz sie nie udziele na forum chyba
Pozdrawiam wierzacych i tych nie tez

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
można Ci wierzyć można nie.
ja wierze.
=D

ale moim zdaniem poleciałeś z tym płaceniem za tv =D
nawet jak bym tak robił to bym się nie chwalił tym i nie odnosił z dumą do tego
bo własnie przez takie zachowania Polska jest gdzie jest na świecie...
przez ludzi "pseudooszczędnych", których niestety trzebaby nazwać po imieniu...

sorry za off.

art jak art.

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
no to debe nie masz racji z tym ze Polska jest tam gdzie jest a jest za murzynami sto lat do tylu dlaczego ?? W Szwecji podona oplata za tv jest obowiazkowa, ale jej nieplacenie jest niekaralne a u nas jest ale mam to gleboko. Sporo politykow calkiem oficjalnie oglasza, ze nie bedzie placic na panstwowa telewizje. Ale w naszym kraju to niemożliwe. Ludzie sa traktowani jak niewolnicy. Wladzuchna dostarcza im rozrywki i zmusza wszystkich do placenia za nia, czy ktoś z niej korzysta czy nie. A ludziska placa i się ciesza. Ot, XXI wieczne niewolnictwo kolego, abonament wynalzek z czasow prlu gdzie za 1 i 2 trzebabylo placic. Ja to chromole mam platforme cyfrowa na ktorej mam to co jzu w abonie jest wiec niech sie nie osmieszaja. Takei uslugi jak net telefony tv powinny byc nieopodatkowane takie jest moje zdanie. A off mozna w strone tych na gorze kierowac. Na marginesie glosowales na PIS ??lol . Stary w jakich kregach ty sie obracasz

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3528
505SS zwracam ci honor. Jesteś moim MEGAZORDEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
"stary"
je.bie mnie polityka.na nic nie głosowałem( choć wiem że to też niedobrze ), więc skończ...
bo z tym pisem to mnie obrażasz

płacenie za wode to też niewolnictwo?
prąd?
w ogóle "niewolnictwo" rotfl

głupia gadka nie czepiam się konkretnie tv. chodzi mi o ogólne podejście.
jak się chce coś zmienić to trzeba zacząć od siebie.
a nie narzekać
to każdy umie.szczególnie w PL
peace.


Zmieniony przez - debe w dniu 2007-02-21 20:54:41

żyje jak inni śnią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren oma meta odblok ale jak:x

Następny temat

jaka igła?

WHEY premium