SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stuff dry mass muscular :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
masarniak, doskonale SOG

ale staryyy nie ma co sie oszukiwac jak nie zamawiales sam od producenta albo od dilly, ktory ma legit co prawda troche drozej ale takie czasy.. to waaatpie zeby to byl nic nie mowie, to tylko moja opinia

btw masar zapodaj sobie do tego trenu extract z zurawiny (w herbapolu kupisz) wez tez profilaktycznie aliofil i uzupelniaj elekrtolity (magnez, potas ... do tego cynk) ... 1 grejpfrut dziennie, do tego lecytyna i vit E na serducho i jest na prawde cyklik PRO


Donio - kiedy tylko chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
co do tego winsa to tez bylbym sklonny watpic
jak masz z ukrainy to zaaapomnij, na pewno nie jest to czysty stanazolol
popytaj ludzi w branzy HEHEHHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
dzieki elite zaleenia przyjete :D

co do winstrolu to mam stanabol bd mialem w opakowanich z hologramem mysle ze wszystko legit bedzie sa to tab 10mg kiedys mialem 5mg bd tzw gwiazdki i dzialaly calkim calkiem tylko ze dawka byla mala bo 25mg ale bule w kosciach mialem pod konniec cyklu barki mnie lupaly czyli wins dzialal hihihihi

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
m elite mam pare pyatnek czy brac cynk zeby nie zalalo i czy nolwadex tez brax bo akurat mam i zamierzam wziasc 10mg codzienie a po zakonczeniu cyklu odblok z clomidu i nolvy. mam tez na chacie proscar ale nie wuem czy tu pasuje.

a i mozesz mi podac nazwe tego wyciagu z żurawiny bo nie moge znalesc

a co do czosnek w tabletkach (np. Aliofil) to mam go full tak samo tran.

od pewnego czasu mam problem na czyklach mianowicie w okolo 2-3 tygodniu leci mi krew z nosa ogulnie poza cyklami nie mam problemow mam dobra krzepliwosc krwi ale na cyklu robia mi sie polipy czy cos takiego i musze brac jakies tab z rutyna np. rutinoscorbin znasz moze inne leki ktore powoduje wieksza krzepliwosc krwi ale bez rutyny.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no ja jadlem ten 10mg ale wiesz.. jest BD i jest BD
czesal przepieknie ale czy to stanazolol to chooj wie

cynk 50mg dziennie, wiecej nie trzeba
co do extractu - idz do sklepu i popros to Ci da

tran 3x5g dziennie
lecytynka 15-20g (250g 30zl)
vit E 4x400mg (hehe pewnie nie wiecie ale vit E znakomicie ochrania serce i ma tez wlasciwosci antyestrogenowe :D )

proscar, szczerze ja bym bral.. nie ma co - rak to nie przelewki :(

nolvadex to nie wiem stary.. sam powinienes wiedziec.. ja bym poczekal do pierwszego peak'a (wysoka retencja) i dopiero wtedy wrzucil 10mg ed

zzz...

ja juz tez mysle o przygottowaniach do sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
aha co do tych krwotokow to noo szczerze powiem, ze nie znam mechanizmow jak to zachodzi wiec nic nie pomoge, ale panuje opinia, ze wlasnie rutyna + vit C znacznie pomaga..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
masa

czyli hexy masz 2 flakony - razem 2000 mg, si ? przez 8 tyg wykorzstasz 1600 mg
i 8 tygodni na trenie - odwazny jesteś

ile ważysz ?
ile masz cykli za sobą ?

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
elite trzeba jechać na Mazury - podaj date

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914


cut mioood mlodego moznaby odwiedzic przy okazji

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-01-03 19:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
znam paru karków z tej okolicy, maja go poszukać czy cuś ?
antybiotyki poszły w kosz, wyzdrowiałem, a mnie juz buzuje , a siano gnije

żeby nie było dwuznaczności w moich słowach : Mlody jest WPORZO

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wystarczy czy nie?

Następny temat

polskie serce pl

WHEY premium