SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam buty <<okazja>>!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
sprzedam buty adidas mali cene 180zl na allegro 289zl zglaszac sie pod gg 1994976 a wysylam foto poniewarz na sfd foti sa zaduze;]...wszelkie informacje tez przez gg

adrianodavidson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to te co wystawiałeś na allegro? dlaczego nie sprzedałeś ich?
podejrzane jak dla mnie
a przyznam ze jestem zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
jaki rozmiar i jaki kolor? bom rowniez zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Peponent ja widze ze ty wszystkim jestes zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sie pracuje sie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
a wyszlo tak ze nie sprzedalem pani zrezygnowala upaczyla inne sobie a wiec buty sa rozmiaru 44 wkladka 28cm buty wystawie na aukcje jak ktos jest zainteresowany na 100:% bo jesli nie to wiecie panstwo nie bede wystawial bo to kosztuje pieniaszki... pozdrawiam jesli ktos chce fotki niech podaje meila...zalezy mi na sprzedaniu ich przepraszam za bledy mam problemy z pisownia

adrianodavidson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
albo jest mozliwosc tez wymiany na inne proponujcie a z ta aukcja to po wczesniejszym skontaktowaniu sie ze mnom abym byl pewien bo nie bede placil 10zl za aukcje a ktos sobie bedzie jaja robil;/a jesli chodzi o wymiane tytylko adidasy sportowe firma <adidas><nike>jakie chcecie byle by orginalne

adrianodavidson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
kupione juz przeze mnie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 199
Warto było ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Creapure 300g Prolab Glutamine 100g

Następny temat

sprzedam=sprzedam=sprzedam=sprzedam

WHEY premium