SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do quazara o scorch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2060
jestem na redukcyjnej do 60ww od 2 mies. (pomogłes mi kiedyś ułożyć), no i dla lepszych efektów kupiłam sobie scorcha mana (łykam od tygodnia 2x2dziennie na pusty żoładek, pierwsza dawka rano przwed areobami) mówiłeś że to silnie pobudzające, ale u mnie nic sie nie zmieniło, nie czuje zeby mnei to jakos pobudzało, czy żebym miała wiecej energii. nie wiem czy biore tego za mało czy co? Z tym że mam niskie ciśnienie, zaczełam pic kawe przed areobami, ale kawa nigdy mnie nie pobudzała, choć do tej piłam ją rzadko (moze raz na miesiac dla smaku)i też nie czuje żadnej różnicy, to samo dotyczy herbaty z guarany. Poradż mi czy mam większe dawki tego brać, czy mój organizm moze nie reagować na wyzej wymienione substancje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja osobisice lykam 3 razy po 2 tabsy ,ale ztego co pisze moze wynikac ze poprostu kofa na ciebie nie dizal,ale scorch ma np. 7-oxo ,ktorego dzial nie czujesz zwieksz spokojnie dawke ,tenuj ,trzymaj diete nie pzresadzaj z kofeina i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2060
ok zwieksze dawke, ale myslisz ze nawet jesli nie czuje fizycznie tego działania to i tak wywiera on wpływ na mój organizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeszcze raz creatyna!!pytanko

Następny temat

ZMA + Kreatyna + hmb jak stosowac?

WHEY premium