SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przelyk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Czesc. Tydzien temu bylem na weselu, na ktorym zorganizowany byl wiejski stol. Pokusilem sie na sprobowanie alkoholu wysokoprocentowego "bimbru" ktory mial kolo 70 procent. Po spozyciu 2 kieliszka i pogryzieniu go kwasnym ogorkiem troche mna trzepnelo. Na nastepny dzien strasznie bolalo mnie gardlo. Po dzien dzisiejszy "grzeje" mnie przelyk wraz z zoladkiem. Ma ktos jakies porady lub spotkal sie z w/w zdarzeniem.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - weselnyzonk w dniu 2013-08-30 16:02:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Być może zapalenie błony śluzowej przełyku?

Miałem kiedyś zapalanie wpustu. Pomagało na jakiekolwiek dolegliwości zmielone siemie lniane zalane wrzątkiem :) - polecam!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Ok przeszlo na poczatek na bol gardla gripex rutinoscorbin i tantum verde i jakies tabletki do ssania, pozniej plukalem caly i nawet pilem rumianek, na koniec stosowalem ranigast max aby zograniczyc kwas solny w zoladku ktory podraznial caly przelyk dzieki :) Cala ta kuracja wyniosla mnie kolo 100 zl...

Bo pic to trzeba umiec

Zmieniony przez - weselnyzonk w dniu 2013-08-31 10:11:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku, dysproporcja górnej części ciała

Następny temat

Naderwane miesnie ramienia ! POMOCY!!!

WHEY premium