SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawa kondycji

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
Witam mam problem z kondycją, ponieważ w poprzednim semestrze na wf musiałem biec 1km i ledwo to przebiegłem 1/4 szedłem i dostałem niestety ledwo 4-, w zimę nic nie ćwiczyłem, i ostatnio graliśmy w nogę na wf przebiegłem takim porządnym sprintem 1,5 minuty i wysiadka ;/ wrzucam tutaj ankietkę żeby było wam łatwiej mi pomóc
Wiek : 14lat
Waga : 55kg
Wzrost : 173cm
Staż treningowy: brak
Obwód pasa :-
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): w zasadzie w zimę to prawie wcale
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby): chorób brak, jak narazie żadne kości nie łamane, no oczywiście chodzę do szkoły
Stan zdrowia: dobra/bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: biegi
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: -
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe: -
Cel/problem/opis: zwiększenie kondycji jak narazie, w wakacje będę próbował zwiększyć szybkość biegu

więc jeszcze raz was proszę abyście mi doradzili tak abym się nie przetrenował, jeżeli coś w ankiecie mam uzupełnić czego nie podałem piszcie, z góry dziękuje, tak zbytnio nie mam czasu trenować w sordę bo czwartek zawsze ciężki dzień mam pod względem zajęć, ale reszta dni do dyspozycji, jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
www.bieganie.pl ---> plany treningowe - jeszcze kolego jestes mlody i trenuj trenuj.. Polecam isc do klubu lekkoatletycznego zapisac

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile urosłeś przez ostatni rok ? jeśli 8-10 cm to serce nie nadąża (miałem podobnie, serce nierówno rosło jedna komora większa w stosunku do innych) po jakimś czasie forma wróci ale musisz jej pomóc zaczynając treningi od niskiego poziomu i co jakiś czas zwiększając obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
Dzięki wielkie za pomoc narazie żadnego planu nie wybrałem jeszcze poczytam sobie, nie mam zbytnio możliwości zapisania się do klubu bo nie ma w mojej okolicy żadnego ;/, ale coś a przez ostatni rok nie orientuje sie ile urosłem ale dosyć sporo pewnie powyżej 6 cm, ale problem z kondycją miałem prawie zawsze, i zaczynam biegać na 1km na początku i mierzyć czas, a w wakacje, może nawet wcześniej na dłuższe dystanse i też poćwiczyć szybkość. dziękuje jeszcze raz za odpowiedzi

Zmieniony przez - orzech12321 w dniu 2013-04-23 14:38:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
to powodzenia zycze a gdzie mieszkasz?

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
no dzięki za odpowiedzi jeszcze raz, a aby nie zakładać następnego tematu mam drugie pytanko,

dzisiaj były w szkole biegi na 60m i miałem najlepszy z rocznika 7,6sekundy i nasuwa mi się pytanie czy to jest dobrze jak na 14 lat? we wrześniu miałem 7,9 chyba, czy opłaca mi się iść w tym kierunku, nigdy nie trenowałem szybkości, nigdy nie biegałem na dłuższe dystane, dopiero w wakacje miałem zacząć jakieś treningi na kondycję ale po dzisiejszym dniu nasuwa mi sie pytanie czy nie lepiej iść w szybkość :), technika u mnie leży, start praca rąk itp., jak pisałem biegłem z ,,marszu'' bez żadnych przygotowań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy rower Giant Sedona W (2012) jest dobry dla kobiet?

Następny temat

Wysokość siodełka i ustawienie nóg na pedałach

WHEY premium