SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niedostarczenie odpowiedniej ilosci kcal?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
siemano.
mam takie pytanko, co sie dzieje z cialem, organizmem, ze wszystkim, jesli nie dostarczymy mu odpowiedniej ilosci kcal, aktualnie jestem chory i w ogole nie chce mi sie jesc, dzis zjadlem kawalek piersi i kanapke z tunczykiem i w ogole nie chce mi sie jesc... ogolnie to diete staram sie trzymac, ale dzis poprostu nic mi nie przechodzi przez gardlo...
moze troche glupi temat, ale co mi tam
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A jak się czujesz jak nie jesz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
normalnie, brzusio nie boli, nic sie nie dzieje, poprostu nie chce mi sie nic jesc...
ogolnie pewnie to przez to przeziebienie 38 stopni goraczki i w ogole

czy taki dzien bez jedzenia, normalnych pelnowartosciowych posilkow bardzo zle wplyta na nasz organizm? ( pewnie tak, ale chodzi mi o jakies konkrety, co sie wstedy dzieje itp )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może inaczej. Jak wyzdrowiejesz to też nie jedz to dostaniesz odp na swoje pytanie. Teraz w stanie chorobowym to normalne - gorączka zejdzie apetyt wróci.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
hehehe jak wyzdrowieje to nadrobie
no dobra, to z mojej strony by bylo na tyle, chyba ze ktos chce jeszcze odpowiedziec na w/w pytania :D
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kregoslup szyjny MC

Następny temat

pytanie dotyczące WĄGRÓW

WHEY premium