SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrowienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
witam od paru dni mam mrowienie w koncowce jednego palca 3-4 cm i jak krece nadgarstiem w kolo to czuje jakby to jeszcze bardziej mozliwe ze sciagno jest nadciagniete w tum miejscu czy to cos innego dodam ze pracuje po 8-9 godzin jako tapicer wiec bardzo mozliwe ze przesililem rece w pewnym momencie

zastanawiam sie czy mam sie tym martwic czy samo przejdzie kupielm fastum zel i smaruje


a zapomnialem dodac ze to jest ciagle i nie przechodzi

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2008-12-11 17:25:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
środkowy palec prawej reki dakladnie 2-2,5cm końca palca a mozliwe ze to jest od lokcia a nie nadgarstka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
a moze to uszkodzenie/uciesniecie nerwu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mrowienie przeważnie jest z tym związane - palca / dłoni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jak to leczyc smaruje fastum zelem narazie cos jeszcze do tego dozucic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8676
żaden fastum, witaminki zakup, dokładnie to bodajże b12. Mi pomogło, a miałem konkretne mrowienie =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ale rozumiem ze zastrzyki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8676
nie, zwykłe kompleksy witamin w tabletkach, nawet nie wiem dokładnie co to było, mama-pielęgniarka kupiła, bralem i po 3-4dniach problem ustał...do tej pory jest git =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
witaminy biore od paru dni ale nie czuje roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
mojaj mami mrowiały... dretwiały palce u rak potem dłownie.. miałem podobnie po nadciagnieciach sciegien w nadgarstkach w pozniejszycm czasie moze okazac sie to ze to ciesn nadgarstka ucis na nerwy... operacja ale chyba tak źle to nie jest masz przemeczone i dlatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
I jak sobie z tym poradziles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Po pierwsze to którego palca mrowienie?
Prawdopodobnie masz przeciążony nadgarstek i zwiększone napięcie mięśniowe co powoduje jakiś konflikt z nerwem.
Najlepszą radą jest odpocząć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to jest wypadnięcie ramion?

Następny temat

Co z moim zębem? :(

WHEY premium