SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konckout ...pedzi????!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
witam!zaczne tak: pod koniec ostatniego cyklu na x pandzie dopadla mnie grypa zoladkowa i wiadomo pedzilo z jednej i drugiej strony. teraz zaczalem brac knockout'a i znow mnie pedzi ale tylko zeby sie "zlamac" (konsystencja wodnista).i w zwiazku z tym nie wiem czy moj organizm przestal przyswajac rozne formy kreatyny ??? dodam ze nie spozywam produktow ktore moga wywolywac efekt laksacyjny.dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kiedy przyjmujesz porcje ko?
ranao na czczo? przed, po treningu?

jesli taka sytuacja jest po porcji rano na czczo to nie bierz na pusty żoładek.

drugi sposób to podzielenie na kilka mniejszych porcji, byc może jesteś nadwrażliwy na jakiś skladnik zawarty w ko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przede wszystkim najważniejsze jest w tej sytuacji czy juz odżywiasz sie normalnie- i organizm wszystko toleruje i czy apetyt wrócił do normy?
mysle jednak,ze trochu za wcześnie sięgnąłes po suple, twój układ pokarmowy przeciez mógł zostać nieźle nadwerężony chorobą- czasami dochodzenie do jego poprzedniego stau trwa tygodniami- znam przypadki w których przez jakiś czas utrzymywała sie po chorobie niemozność spozyania wielu rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
pierwsza porcja rzeczywiscie jest na usty zoladek.a apetyt wlasnie teraz jakos troche szwankuje moze przez duzy wysilek na silowni i na boisku do kosza bo ten tydzien od poniedzialku caly czas gram. a druga sprawa to zatrucie na poprzednim cyklu bylo dobre 2 miesiace temu. a moze to jest tez spowodowane ze nie ma odstepu 8 godzinnego pomiedzy porcjami chociaz watpie, albo glutaminka tak dziala na mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, że poprostu za wcześnie robisz ten cykl po chorobie- jeżeli wszystko powróci w 100% do normy/szczególnie w kwestii pracy układu trawiennego/ to możesz zacząć- jednakże jesli bedzie to możliwe to w pierwszym okresie podziel dawki na mniejsze części- no i staraj sie jednak na pusty zoładek brać z ostrożnością/czasami pzy stakach zdarza sie, że organizm dośc ciężko znosi taka dawke poranną/
odstęp raczej nie powinien miec wtedy wplywu- gdyby miał to druga dawka byłaby raczej tą wywołujaca niepożądane efekty.
_______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
sprubuje nie brac na pusty zoladek. a le wiesz ta choroba byla dawno i wszystko bylo ok z apetytem i trawieniem.wielki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
tak sie podłącze że ja zdrowy jak ryba jakiś miesiąc temu jadłem Krealkalyn(też olimpu ) i jakoś w połowie cyklu (tak nagle, z zaskoczenia) zacząłem po każdej porcji wymiotować

nie wiem jak czemu ale próbowałem różnych patentów samo, osobno, na czczo, do obiadu rano wieczorem i zawsze to samo...
porcja - 10 minut - łazienka


może to jakiś spisek firmy zaczynającej sie na O.

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ama_tor -moze miałes przesyt , za duzy może bys był- organizm także i przed tym lubi sie bronic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
to już nigdy nie dobije do tych upragnionych 65 kg ?

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
wagi

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i dziwne uczucie...

Następny temat

kontuzja a cykl

WHEY premium