SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grypa żołądkowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5337
Mam pytanie odnośnie diety przy grypie żoładkowej. Napewno lekkostrawnie ale co dokładnie?

Dwa dni temu w środę zaczałem wymiotować, do tego biegunka, gorączka. Przespałem reszte dnia i zjadłem 2 kromki chleba. W czwartek było juz lepiej ale nadal czułem sie jakby przejechał mnie samochód.
Sajgon zaczął się wczoraj w nocy. Tak mnie bolał brzuch że w pewnym momencie chciałem jechać do szpitala.
Od rana biegunka. ogolnie masakra.

musze na jakis czas zmienic diete dlatego załozyłem temat. Wyczytałem żeby ograniczyc błonnik dlatego polecają białe pieczywo. To dobry pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj Nifuroksazyd i węgiel - stosuj wymiennie co 2h. Uzupełniaj płyny.

Mi bardzo rzadko się zdarza taka sytuacja bo od razu wrzucam w/w leki i sprawa mija. Z jedzenia to ryż paraboliczny + banan + brzoskwinia/truskawki z dodatkiem protein i wody/mleka miksuj i popijaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5337
dzieki za podpowiedzi. Białko w prochu tu sie bardzo przydaje bo apetyt na poziomie zero.
Ja myslalem ze zjadłem surowe mieso lub nie świeże jajko ale za dlugo to trwa. Myslalem ze to mineło wiec zaczłaem jesc normalnie i masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zrób jak napisałem i dzisiaj problem zniknie. Wyślij kogoś po leki i działaj.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból wątroby?

Następny temat

Skuteczne cwiczenia a bol krzyza.

WHEY premium