SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

goraczka,oslabienie po suscie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
witam jestem w piatym tygodniu cyklu meta+susta+bold do wczoraj bylo wszystko o.k apetyt,pompa na treningu,sila,masa i tu zaczol sie problem w niedziele wbilem suste organon UK strasznie bolesne,ale bol znikal po jednym dniu,ale teraz jest inaczej boli mnie strasznie tylek,jestem oslabiony,goraczka,brak motywacji na treningu nie wiem co sie dzieje,wczesniej nic takiego nie mialem,co to moze byc?bede wdzieczny za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
ok-dzieki Elite...uspokoiles mnie

Shield i lewy towar? To chyba w poczatkach kariery twojej musialo byc jak dila nie miales dobrego

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
caly czas ta sama suste bijesz?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze twoj organizm tak reaguje na ten srodek. Moze to jest po prostu reakcja obronna organizmu. Wroc do starej susty a ta odstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
Miałem tak samo po dece Eapu ale to było dawno. Może tak sie dziac dlatego, że warunki wykonania tego produktu nie były za bardzo sterylne. Ja biłem dece dalej i wszystko szło elegancko tylko napier*****o nieziemsko.

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
caly czas bije ta sama suste,nie zmienialem srodkow,stral byl dobrze wykonany,nie wiem co to moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
a seria tej susty tez jest taka sama ??

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
tak zakupilem susty na caly cykl ta sama seria,i data waznosci,towar apteczny,wiec wy***ka nie mozliwa,chociaz teraz to nic nie jest pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
ale to wbijales pierwszy strzal z tej susty czy to już był któryś z kolei i dopiero teraz zaczoł bolec?? Bo ja od pierwszego strzalu deci ledwo chodziłem

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
pisalem ze jestem w piatym tygodniu,i do wczoraj bylo wszystko o.ka teraz czuje,jak bym nie mial sil na nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja mam czasami na cyklu podobne sytuacje ale ciagne dalej i uwazam zeby bardziej sie nierozchorowac i 2-3 dni i przechodzi.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
dzieki panowie mam nadzieje ze to nic powaznego,i nie dlugo minie pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruska Metka - Sogi jak cukierki!

Następny temat

czy zastąpic winko z ph

WHEY premium