SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia - zabieg,efekty.porady.dziennik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Witam wszystkich w ten piekny dzień:P !
Chciałbym wam przedstawić moją walke z gino.

Odrazu proszę o niekomentowanie sylwetki - miałem półroczną przerwę od siłowni i pospadało z obwodów...

Na chwile obecną jestem świeżo po zabiegu (pierwszy dzień)
Zabieg robiony prywatnie u Pana dr.Piotra Bednarskiego w Bytomiu. (Świetny człowiek, super podejście, co najważniejsze-prawdziwy SPECJALISTA i cudotwórca!!!)
Dlaczego cudotwórca? ano dlatego że widziałem zdjecia robione u innych pseudo specjalistów i efekty po zabiegu były kiepske a wrecz zniechecające do podejścia do zabiegu.. a gojenie przebiegało bardzo długo, pozostawały ślady, rany,zrosty mega opuchnięcia, siniaki itd,itd.
Jak będzie u mnie? zobaczymy ale zapowiada się że bedzie pieknie. Pierwszy ekeft mnie oszołomił wręcz także z dnia na dzień bedzie napewno coraz to lepiej.

Tak więc po krótce - wyciety został cały "gruczoł", znieczulenie miejscowe, więc rozmawiałem sobie w trakcie zabiegu z doktorem i pielegniarką, zero bólu (nie licząc zastrzyku znieczulenia - straszny ból..:D ), czas zabiegu - jakaś godzinka, założono mi małe dreny , opatrunek i opaske uciskową po czym wstałem ze stołu i pojechałem autem do domu. Nie obyło się bez problemów - moje gruczoły były bardzo mocno przyrośnięte do mięśni klatki, ale praktycznie zero bólu. Ból zaczął sie dopiero wieczorem - ok.4h po operacji.musiałem zażyć ibuprom i dopiero mogłem usnąć. Jestem właśnie pierwszy dzień po operacji. Rano wyjąłem sobie dreny, nieprzyjemne uczucie, delikatny ból, następnie zmieniłem opatrunek - odklejanie plastrów które naklejono mi po zabiegu - masakra:D wiadomo:D

generalnie jak zobaczyłem klatkę i miejsce "rany" przezyłem szok..że tak dobrze to wygląda. postaram sie wrzucić fotke podczas zmiany drugiego opatrunku.
Ogólnie uczucie teraz nie jest super przyjemne,tzn-bolą mięśnie, rana nie specjalnie, bo nawet tam za bardzo rany nie ma. troszke szwy ciągną, jedyny dyskomfort, noi troszkę pobolewa jednak - prawa strona troche opuchnieta bo cięzko było oderwać gruczoł od mięśnia, lewa mniej, ale to tez zasługa opaski, mocno uciska i kształt jest jeszcze nie przypominający zdrowej klaty:P
za tydzien 24stycznia sciaganie szwów i juz moge śmigac bez opasek w samej koszulce bezproblemowo. Nie tak jak inni piszą - miesiąc opaske nosić itd.. a Pozniej sutki wklęsłe mają..nie dziwota jak takie scisniete non toper są. :)

Ogólne wrażenia?hyhy podnieta radość i uczucie ze swiat zaczyna sie na nowo heh.
Takze zachecam uzbierac kase, isc prywatnie do sprawdzonego chirurga specjalisty i pozbyc sie kompleksu.
postaram się na bieżąco wrzucać foty jak przebiega gojenie, ogólne informacje, jeśli macie pytania piszcie-postaram sie pomóc. Wiem co to znaczy zycie z gino i jak jest ciężko.
Pozdro dla wszystkich.
Zaczynamy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
nyhc88
ponad rok temu





Cześć :)

Dziękujemy za Twój post. Czy mógłbyś nam powiedzieć, jak się czujesz teraz po 2 latach? i jest to możliwe, że piszesz jedno zdjęcie klatki piersiowej teraz? bo myślę robić operację bardzo szybko i jestem bardzo zaniepokojony. Dziękuję bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
ponad rok temu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
pół roku przed zabiegiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
1 dzień po zabiegu. jak widac opuchniete troche i zniekształcone od opaski uciskowej







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
dzień 2 po zabiegu. opuchlizna juz zaczyna powoli schodzić. dużo mniej boli.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
ogólnie drugi dzień po zabiegu już niewielki ból - boli ale znośnie. zakres ruchów ręką ograniczony nadal, ale da sie samemu koszulke założyć za 2 dni kolejne foty i odczucia, a za 5 dni sciaganie szwów i opaski. i wreszcie swobodne chodzenie bez ścisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Zmieniony przez - nyhc88 w dniu 2014-01-25 19:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Minal prawie miesiac dokladnie 4tygodnie. Rana zagojona prawie juz niewidoczna. Jedynie zrosty minimalnie odczuwalne-przy mocniejszym nacisku czasem troche zaboli, ogolnie wszystko juz elegancko zagojone. Do treningow wrocilem po 2tygodniach od zabiegu.
Skora zaczyna wracac do formy (sciagac sie) ale na efekt trzeba podobno jeszcze poczekac. Z jednej strony brodawka nieco wypukla ale mozliwe ze jest to wynikiem tluszczu pod skora (usuwany mialem tylko gruczol bez tluszczu podskornego na wlasne zyczenie) , swoja droga nie spodziewalem sie ze tyle fatu zlapalem na klatce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Ogolnie zrosty smaruje teraz mascia cepan.zobaczymy moze troche je zmniejszy i zmiekczy. A klate ogolnie balsamem wyszczuplającym coby ujedrnic i sciagnac skore i moze delikatnie cos tam pomoze przypalic fatu bo jestem aktualnie na diecie z delikatnie ujemnym bilansem kalorycznym.
Wszystko powoli wraca do normalnosci, komplex z dnia na dzien ucieka w niepamięć hyhy :-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Witam mam podobny problem i mam pytanie bo rowniez chce wybrac sie do jakiejs kliniki chirurgicznej na slasku ale nie wiem jakie badania zrobic
Czy moglbys mi powiedziec co robiles przed zabiegiem za badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10073
nyhc88

mógłbyś dać zdjęcie jak obecnie to wygląda? jaki jest koszt takiego zabiegu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak wzrostu

Następny temat

łysienie androgenowe

WHEY premium