SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bromocorn a dostinex roznica w libido? pomijac saidy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
witam

czy jest jakas roznica dot libido na ww srodkach, pomijajac saidy i cene ktos moze ma porownanie

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Nie jestem ospaly, nawet jak mialem prolaktyne ponizej 2. Zaden z moich kumpli tez nie jest. Pewnie przemeczenie czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz co to za środki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
dobrze wiem , chodzi mi głownie o sprawe libido niektorzy mowili ze dostinex mocno podbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie są leki na podbicie libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
dobrze wiem ze zbijają prolaktyne gamoniu ale nie takie bylo pytanie niewiesz niestosowales niewypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogarnij się kastracie_albo zadaj pytanie umiejętnie

logoo
niektorzy mowili ze dostinex mocno podbija

za sprawą jakiego działania?



Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-03-23 10:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3217
logoo
dobrze wiem , chodzi mi głownie o sprawe libido niektorzy mowili ze dostinex mocno podbija



Dostinex stosujesz jak masz wysoka prolaktynę (Gdy masz wysoka prolaktynę nie masz liblido )a jesli walisz coś co mogło by podbić prolaktynę ten dostinex jest dobry !!a bromo to jest to samo tylko jest tani i się gorzej po nim czujesz !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3217
Snoopy
logoo
dobrze wiem , chodzi mi głownie o sprawe libido niektorzy mowili ze dostinex mocno podbija



Dostinex stosujesz jak masz wysoka prolaktynę (Gdy masz wysoka prolaktynę nie masz liblido )a jesli walisz coś co mogło by podbić prolaktynę ten dostinex jest dobry !!a bromo to jest to samo tylko jest tani i się gorzej po nim czujesz !!!!!
a na libido to proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Snoopy
Dostinex stosujesz jak masz wysoka prolaktynę

i pasowało by mieć jakie takie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Jeden i drugi konkretnie ponosi libido...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
ziki brales bromo czuc wzrost libido? jakie masz porownanie do dostinexu ten drugi wiadomo kozak ale ciezej dost.

Zmieniony przez - logoo w dniu 2013-03-23 21:26:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Wszystkich. Prosił bym o udzielenie małej pomocy...

Następny temat

Meta/Prop / RECOMP

WHEY premium