SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łysienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
mam 21 lat, od jakiegoś czasu zauważyłem,że z moją fryzurą jest coś nie tak. z czasem uświadomiłem sobie,że mam (nie lubie tego słowa) -zakola.
mysle,ze jest to dziedziczne poniewaz moj dziadek mial podobna fryzure i ojciec rowniez ma :(

nie mam zamiaru z tym walczyc ,czy w jakikolwiek sposob sie temu przeciwstawiac, wiem ze nie mam wiekszych szans na normalną fryzure.
wole juz byc lysy, tyle ze nie mam naturalnej łysiny,ale chce byc łysy, nie wiem do konca jak do tego doprowadzic, domyslam sie ,ze najpierw powinienem pojsc do fryzjera,zeby ten ucial mi wlosy na łyso, i co tydzien golic głowe ? nie wiem czy dobrze rozumiem, jesli tak, to czym mam golic głowe, jaka maszynką ? taką jak do golenia wąsó, brody, czy moze jest jakas do tego specjalna ? jesli tak to prosze o nazwy firmy, najlepiej jakies linki do tych maszynek


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-11-18 22:19:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak chcesz typowo na łyso aby glaca była dładka to jedynie pianka i normalna maszynka, bo trymery itp zostawią ok 0,5-1 mm włosów na głowie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
anubis84
Jak chcesz typowo na łyso aby glaca była dładka to jedynie pianka i normalna maszynka, bo trymery itp zostawią ok 0,5-1 mm włosów na głowie.


czyli rozumiem ,ze powinienem pojsc do fryzjera i powiedziec mu zeby obical mnie na lyso, nastepnie co dwa-trzy dni golic glowe zwykla maszynka do golenia ?
nie bardzo mi sie to widzi, bo niby jak mam to zrobic, kiedy gole wasy lub brode to nie ma problemu bo widze co obcinam, jesli stane przed lustrem z maszynka to nie bede widzial wlosow z tylu glowy lub bokow i moze byc problem..
co to jest 'glaca' ?
ps
mamy podobna fryzure, moze nawet u mnie wyglada to lepiej (mam mniejsze czolo)


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-11-19 18:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tak jak wspomniał kolega maszynka i golenie , reka wyczujesz gdzie sa wlosy a gdzie ich nie ma do tego lustro o lustro oraz jesli nie mieszkasz sam mozesz wykorzystac kogos do pomocy

makiuu

mamy podobna fryzure, moze nawet u mnie wyglada to lepiej (mam mniejsze czolo)



hahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Glaca tzn łysy łeb, z czasem się przyzwyczaisz i nauczysz golić głowę, jak twe włosy lepiej wyglądają od moich to nie wiem w czym problem masz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
po prostu Panie Marcinie nie jesteś taki piękny jak Ci się wydaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten zarost jest w porządku?

Następny temat

Bol kolana

WHEY premium