SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łysienie w młodym wieku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
Mam 20 lat od jakiś trzech lat łysieje, u mnie jest to uwarunkowane genetycznie bowiem ojciec łysy wyłysiał ok. 25 roku 2 braci takze łysi wyłysieli majac około 20 lat. Ja chciałbym ten proces troche spowolnić chce jeszcze pare lat pocieszyć sie grzywka czytałem troche o Prostatanie jest to lek na prostate podobno spowalnia łysienie jeśli sie go reegularnie bierze, Mam takie pytanie czy w moim wieku branie takiego leku nie bedzie miało jakiś póxniejszych konsekwencji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4447
Mame oszukasz, tate oszukasz, wujka oszukasz ale kupy i genetyki nie oszukasz.
Ja siwieje już a mam 19 lat taki masz gen i nic z tym nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
KrystianeK- oszukać nie oszukasz to sie zgadza ale można ten proces opóźnić, jest ktoś kto mogłby sie wppowiedzieć ta temat
Prostatanu czy w moim przypadku nie bedize to miało później negatywnych skutków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 499
u mnie loxon 5% + dermena jakos delikatnie spowalniaja ten proces.

GTL ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 10921 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43675
Takie geny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak takie geny ale ja chce sie swoja grzywa jak najdłuzej cieszyć zakupiłem doppelherz na prostate jest tam wyciag z palmy sabałowej pestki dyni nie zaszkodzi na pewno;) to tego wyciag ze skrzypu polnego i drożdzy biore to od wczoraj, ale na efekty trzeba bedzie poczekać

Zmieniony przez - ktoswazny w dniu 2012-08-03 21:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 989
Każdy lek/preparat ma jakieś wskazania. Poza tym ne etykiecie powinny być skutki uboczne.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrażenie pęknięcia w okolicy wątroby.

Następny temat

spiralne zlamanie

Fruzelina