SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAWODY-ATAK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Więc moje pytanie brzmi zawody mam za 2tygodnie i czy jeśli przez ten czas będę robić ćwiczenia na triceps mój atak będzie mocniejszy?? ćwiczenia jakie mam zamiar robić to:
Pompki przy ścianie gdzieś tu na forum znalazłem takie które działają na triceps! x100
i pompki na krześle tyłem nie wiem czy wiecie o co mi chodzi :D no ale mam zamiar robić x60
No i takie dodatkowe ćwiczenia to łydki rozciąganie żeby być bardziej elastyczny czy jak by to nazwać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Dobra jutro mam mecz to co robiłem przez ten czas to
wspięcia 2x100
pompki przy ścianie 2x50
pompki tyłem te które na triceps działają 60
i jakieś tam rozciąganie
raczej nic mi to nie dało ale przynajmniej mam to w świadomości ze coś robiłem a nie siedziałem na dupie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
w dwa tygodnie nie dasz rady żadnymi ćwiczeniami zwiększyć mocy ataku

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Ani trochę ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
zbyt mały to jest czas by były widoczne efekty

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
A po jakim niej więcej czasie można zobaczyć efekty?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
To też ciężko określić, zależy od treningu, częstotliwości, itd. moim zdaniem minimum 6 tygodni

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Masakra a nie da się robić jakiś ćwiczeń które coś poprawią w 2tygodnie ?? Ja robie te ćwiczenia rano popołudniu i wieczorem czyli 3x160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
no generalnie w 2 tygodnie to ciężka sprawa jakieś ogromne efekty osiągnąć. Pamiętaj, że siła ataku to nie tylko triceps, ale głównie dynamika, bo kontakt z piłką jest bardzo krótki. Ćwicz to co pisałeś, może coś da, staraj się jak najbardziej rozciągać łydki, bo to zwiększa siłe mięśni, przez co będziesz wyżej skakał. No i postaraj się popracować nad dynamiką nabiegu, bo to od niego zależy najwięcej ;p W dwa tygodnie powinieneś poprawić, (o ile oczywiscie masz, bo nie wiem jak grasz ;p) sporo niedoskonałości jeżeli chodzi o technikę ataku, a siła przyjdzie z czasem :) Poza tym pamiętaj, ze siła to nie wszystko ;D! Tyle samo dostajesz punktów za wbicie kołka w 1 metr, i wywalenie klepki z parkietu, co za plas w niebronioną strefę, czy obicie bloku ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Gram nie najgorzej :D Dynamike przynajmniej mi sie tak zdaje tez jako taka mam!! Umie walnąć mocno ale to mi nie wystarczy oczywiście nie spodziewam się nie wiadomo jakich efektów w te 2tygodnie ale mam taka małą nadzieje że jakies rezultaty małe zobacze!! Wodzil jakie ćwiczenia na dynamike bys mi poradził ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
na dynamike głównie sprinty, i ćwiczenia biegowe typu leżysz na ziemi i jak najszybciej starasz się wstać i biec, możesz z różnych pozycji startować :) co do siły ataku to niesamowicie ważny jest mocny brzuch, bo prawidłowe jego użycie zwiększa siłę ataku wybitnie. To jest takie przejście, po wyskoku wyginasz się maksymalnie do tyłu, a w momencie ataku ciągniesz nogi i tułów do przodu, działa mniejwięcej na zasadzie łuku ;p i staraj robić jak najwięcej nabiegów, nawet na sucho jeżeli nie masz możliwości trenować dużo. Bo to generalnie polega na motoryce, ciało uczy się prawidłowego wykonania, i z każdym powtórzeniem robi to lepiej i szybciej. Oczywiscie uważaj, zeby jakiś błędnych nawyków typu nabieg na prostych nogach, czy skakanie w dal a nie w góre ;p jeżeli już do perfekcji opanujesz nabieg, wystarczy doświadczenie, żeby w odpowiednim momencie zacząć, i powinno być okej ;p no generalnie to będzie pomocne przy takiej szablonowej akcji, bo piłek sytuacyjnych nie da się przewidzieć, i tu tylko i wyłącznie doświadczenie może coś zdziałać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
dobra dzieki za rady a co do tej dynamiki miałbys jakies dobre ćwiczenia ale domowe??l;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Galeria sław: Robert Kubica

Następny temat

Zmiany w F1 - będzie ciekawiej?

WHEY premium