SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkładki do butów podczas ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Myślałam nad kupieniem sobie wkładek do butów, w których ćwiczę (mam tu na myśli głównie aerobik), żeby lepiej amortyzować stopę przed wstrząsami - żeby było wygodniej i żeby ustrzec się przed ewentualnymi odciskami itp. Nie mam generalnie problemu podczas ćwiczeń, ale zdarzało się, że np. schodziła mi skóra w okolicy poniżej palców - chyba od obtarcia - wyglądało to podobnie jak odcisk. Chciałabym ustrzec się przed takimi rzeczami i zmniejszyć zmęczeniu stóp po wysiłku.
Podobają mi się wkładki firmy Bama (czerwone do aerobiku - są np. na Allegro). Wyglądają całkiem fajnie. Tylko nie wiem czy opłaca mi się je kupować i czy naprawdę zlikwidują ewentualne problemy ze stopami i będzie się w nich wyraźnie lepiej ćwiczyło.
Czy ktoś ćwiczy lub ćwiczył z wkładkami i może wypowiedzieć się, czy zwiększa to komfort?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Naprawdę to pomogą buty z amortyzacją 'full protection' - z amortyzującymi wkładkami w podeszwie buta pwzdłuż całej stopy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - poprawcie

Następny temat

DIETA dla Ektomorfika

WHEY premium