SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze WYPADY na kosza z ziomami %-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Yee yeee Dzisiaj miałem najlepszy wypad na kosza w całym moim zaczynającym się zamiłowaniu do tej gry !

Niestety na początku nie było ciekawie. Przychodze a tam siedzi koles ze złamaną ręka z przemieszczeniem i na dodatek przebitą (nie na wylot, ale krwi było...). Był juz spokojny, kumple wokół niego, karetka wezwana...

Wchodze na boisko, tam kumple i jakies laski, ktorych bardzo dawno nie widziałem (dawna klasa gimnazjum). Było jeszcze jakichś dwóch typów z Krakowa...troche mi głupio było sie zapytać: ej to ty jestes z SFD ? Hehe, wiec jak to ty - kumplu Pavla to mów Najpierw meczyk 3 vs 3 - własnie z tymi ziomami z krakowa, ale kręciło mi sie w głowie i ogolnie słabo mi było...stałem wiec z reguły pod koszem i zbierałem co mogłem...wtedy jeszcze nie wypadłem najlepiej, ale co zrobić, jak nie kontaktujesz do konca... ? (nic nie piłem, jeszcze). Potem obnizylismy jeden kosz, zeby inni mogli pakowac, a ze byłem najwyzszy to robiłem 360, 180 z takim zamachem reki, wiatrak i ogolnie wszystko oprucz przełozenia piłki pod nogą oraz double pumpa - to zostawiam Sebie

Czułem sie juz dobrze, nic mi nie dolegało i czułem, ze jestem gotowy

Graliśmy znowu 3 vs 3 i juz luz i wogole, udawały sie rozne sztuczki itd, ale to było szare...ogolnie dałem rady np: ominąć kolesia 2 razy i cofnąć sie za niego, a na koniec ominąć trzeci raz i wkoncu poleciec do kosza.
Kurde chciałem zrobić cos co bedzie zaje.biste, coś co zadziwi innych. No i zrobiłem...złamałem ręke....zonk.....ale.....zartuje Musiałbym to troche wyjasniac, wiec wole napisac And 1 Vol 6 czas: 24:00 do 24:05 (ale bez uderzenia piłki o tablice na początku). Mam nadzieje, ze jak macie ten film to to bedzie u was ten sam moment. (Marburu omija kolesia dość ładnie obracając sie z piłka wokół własnej osi itd...)

Na koniec jakies piwo, jeden młodzian sie naje.bał i miał problem z przeskoczeniem przez bramke na oczach jakichs starszych kobiet potem zniszył plandeke, przewrocil strzelnice do łuków, prubował wyrwac telefon z budki i zakonczył miłym akcentem naderwania tego czegos co sie naciska, zeby zielone dla przechodniów sie włączyło (czyli cos w stylu Bahamuta) Skakał jeszcze do znaku STOP i uderzał w niego głową


Ogolnie klimat PIĘKNY (nie chodzi mi oto, ze na koncu on wszystko niszczył...był raczej śmieszny niz szkodliwy dla innych) ! Opisujcie tutaj wasze wypady, bo bardzo chetnie takie cos poczytam ! No i jutro pewnie tez ide, bo takie klimaty, ze hoho !

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-05-28 21:30:38

Co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
heh z ta reka dałem sie nabrać

i to nie był moj qmpel na 100% bo on dzisiaj ze mna grał =]] i mam jeszcze jednego zonka... mi sie and1 vol.6 konczy pod koniec 22 minuty jak fart to fart :-/

nieno u nas akcji było duzo ale pewnie najlepze przed nami wiec na razie nie pisze nic i wiadomo jezeli kobiety w poblizu to sie chce chłopiec popisać taka natura naszej płci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Co ty te laski były zajete i ja nie szukam laski...to nie dla mnie nie chce mi sie, i dziewczyna ze mną nie byłaby zbyt szczesliwa (olewałbym ją...).

Poprawka: ten koles to nie Marbury tylko własnie ALIMOE. I alimoe ma taki styl gry jaki mi sie zawsze mażył...na początku najblizszy styl mojemu wymazonemu miał skip, ale alimoe to jest to ! to jest dokładnie to co chce osiągnąć ! on sie wyroznia, nie jest szary, nie robi tych roznych sztuczek...on poprostu omija wszystkich kręcąc sie wokół wlasnej osi i robiąc rozne zwody. Perfecto jak dla mnie Wlasnie upatrzylem sobie cos co jutro bede chciał zrobic (tez totalny freestyle w wykonaniu aliego) ale ja nie rozumiem czegos...albo on przykleił sobie łape do piłki, albo jego łapa jest tak duza jak dla mnie piłka do nogi i to napompowana do połowy...

A u mnie and 1 vol 6 ma niecałe 40 minut. Zassaj sobie z edonkeya

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ściagałem z eMula juz dawno i wszystkie and1 i notica ale coz widac vol.6 jest niedorobiony =]] co do ali'ego ( ) to chyba wiem o ktorej ci chodzi i fakt te obroty ma miażdzace i wogole u nich to wyglada jakby piłka szukała reki a nie reka piłki :/ ja nie mam upatrzonego stylu ja poprostu na wyrywki co mi sie podoba i póxniej to ew. zniekształcam lub łącze =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja wrocilem z kolejnej wyprawy na kosza. Pod tym koszem, pod ktorym wczoraj koles złamał reke (okazało sie, ze złamał ją w 3 miejscach ) jest narysowany krędą koleś (wiecie takie jak policja złoki rysuje) i podpisy: bartek jestsmy z tobą, daj nam w spadku piłke itd

Dzisiaj było fajnie gralismy cały czas 2 vs 2. Ogolnie znowu wylew był maxymalny

Wyszło mi to wyzucenie piłki zza pleców i przeciwnik staną przedemną i zaczął sie patrzec na mnie i na moje nogi, a piłka juz dawno była za nim Druga sztuczka jest na and 1 vol 6 od 28:30 do 28:33 i robi ją A.O. Inny typ dzisiaj za to stał przodem do mojego kolegi i zrobił zza pleców kozła miedzy swoimi nogami i zarazem nogami mojego kumpla

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-05-29 22:12:27

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłka lekarska

Następny temat

Night Riders!!

WHEY premium