SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
Witam, mam proste pytanie, czy można superke stosowac samą? Czy koniecznie muszę dodac jakis test?

To tylko moje zdanie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
można
pytanie czy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna sama. ale musisz liczyc sie ze libido bedzie gorsze. Jesli Ci to nie przeszkadza mozesz brac sama aczkolwiek uwazam ze z tesciam by weszla lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24632 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538520
j.w.w.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
Rozumiem,że libido będzie słabsze, ale to będzie mój pierwszy cykl i chciałbym zacząc od mniej inwazyjnych środków. Jaki odblok po 5-cio tygodniowym cyklu muszę zastosowac?

To tylko moje zdanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
co masz na myśli mówiąc "inwazyjne"?
nandro bardziej miesza w organizmie niż test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24632 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538520
jw

jesli chcesz jakas rozpiske, porade o srodki etc. to daj ankiete

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
Na myśli miałem sajdy tescia, zdecydowanie nie podobają mi się. Jak już pisałem wcześniej, jest to mój 1 cykl i chciałbym zacząc od 1 środka, jak przyjdzie czas na kolejny cykl to się zastanowie nad mieszaniem. Na razie chciałbym zając się tą superką, zwłaszcza że mam ją na stanie. Dla tego prosiłbym o poradę w sprawie rozpiski tego cyklu i ew odbloku i innych niezbędnych rzeczy, o których mogę nie wiedziec.

To tylko moje zdanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a jakie konkretnie sajdy teścia tak Cie przerażają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie jakie to tesc ma sajdy? Stojacy ch_uj Ci przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
Naj bardziej nie podoba mi się gino.

To tylko moje zdanie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren - objawy po strzale

Następny temat

ile oslonek + dodatkow do kupic do mety 5mg x100tab EAP

WHEY premium