SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelnica

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Czy ktoś z Was chodzi może na strzelnicę? Poszukuję jakiejś, żeby zapisać się na dłużej, bo chcę zacząć trenować regularnie. Co sądzicie o tej (w Krakowie): http://www.kobra-sokol.pl/ochrona/strzelnica ?
Był ktoś może tam? Co o niej sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4156
Wygląda przyzwoicie, ceny lepszy niz ta na ktorej ja bywam w Katowicach (www.strzelnica.com.pl) - o ile nie każą Ci placic za cos wiecej niz amunicje... Nie wiadomo tylko jaki wybor broni mają. Przygotuj się na to, że to dość drogi sport

Zmieniony przez - Brain w dniu 2008-05-30 01:08:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Ja chodzę regularnie na strzelnicę. Do valley golf klubu koło Krakowa.
Sport (zlebo zabawa) dość droga- rekordowo udało mi się wystrzelać ponad 300 zł za godzinę. Ale wszystko zależy jakiej amunicji używasz- jeżeli strzelasz sportową a do tego jesteś członkiem klubu to wychodzi kilkadziesiąt złotych.
Najdroższa jest zabawa ze strzelbą gładkolufową ale to ze sportem niewiele ma wspólnego.
Ale jak ktoś jest maniakiem broni- to super zabawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4156
E, panie, strzelanie z dubeltowki czy innej gladkolufowej do rzutek to najlepszy sport strzelecki jaki moze byc, przynajmniej cel sie rusza a po trafieniu tak fajnie rozpryskuje
Amunicja do "dwónastki" kosztuje okolo 25-30zł za paczke (25 sztuk) wiec tez nie jest tragicznie. Chyba, ze mowisz o cenie breneki albo o smugowych, to moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Niestety na strzelnicy gdzie chodzę wali się breneką więc nabój kosztuje 3,5 zł. A strzał do celnych nie należy ;)
Oczywiście strzały do lotek ze śrutowych to super sprawa ;)
W KAtowicach jest o wiele lepszy sprzęt- kałach , uzi. Za***iście!


Zmieniony przez - Tomek Duży w dniu 2008-05-30 13:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Szukaj klubow sportowo-mysliwskich, badz bractw kurkowych. Zazwyczaj tzw. "oddzialy centralne/regionowe" maja podpisane umowy ze strzelnicami, gdzie godzina + amunicja sa w warunkach klubowych znacznie tansze, niz dla niezrzeszonych. Pamietaj, ze aby wejsc do takiego "klubu", trzeba miec od dwoch do trzech wprowadzajacych... Czasami "one"

Pzdr

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Trixta byłem wczoraj o 21 na tej strzelnicy na Fabrycznej (w necie zapisane że do 22) i głucho i ciemno. Wygląda to nieciekawie, chyba głównie nastawione na pracowników Kobry.
Ale spróbuję jeszcze raz dzisiaj to ci zdam relację.
W przyszły weekend uderzam do Katowic pobawić się Kałachem
Trzeba tam rezerwować miejsca czy można wejść z marszu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4156
Jesli chodzi o tą co ja podalem, to lepiej przedzwonic i sie upewnic czy w danych godzinach jest wolna, bo czasem wynajmują ją biura ochrony a czasami przyjezdzaja kilkunastoosobowe wycieczki zagranicznych turystow Ale jest zawsze czynna tak jak pisze-do 22:00.
BTW, wiekszosc broni ma zablokowana mozliwosc strzelania serią (taki wymóg co do broni na strzelnicach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
UUUUUU to mnie rozczarowałeś! Miałem nadzieję na piękne seryjki z kałacha czy uzi
Każda broń ma opcję pojedynczego strzelania? Czy są jakieś wyjątki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4156
Slyszalem, ze ktos z UZI serie puscil, ale mnie przy tym nie bylo Slyszalem tez, ze jako nowa bron ma dojsc ppsh, strona jest zadko aktualizowana, wiec moze juz jest
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
@Tomek Duży - na stronie tej strzelnicy jest napisane, że trzeba telefonicznie rezerwować sobie miejsca, jeśli nie rezerwowałeś to może dlatego było głucho i ciemno?

Nie ma się co dziwić, że tłumów nie ma, skoro strzelnicę dopiero co otworzyli :) Ale za to dzięki temu wszystkie bronie do pożyczenia są nowiutkie i niezniszczone Na zdjęciach wygląda naprawdę zachęcająco... Może sama się przejdę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicie uczniów przez księży

Następny temat

O rozciąganie chodzi

WHEY premium