SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staw kolanowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Zjechalem sobie kolana(boli przysrodkowa czesc stawu kolanowego oraz piszczelowa kosc) jakis czas temu,prawdopodobnie bardziej bieganiem niz przyusiadami(bo technike mialem dobrą raczej ). Byłem u mojej ulubionej pani doktor(ktora silowni nie lubi) i mowie ze zepsulem sobie i teraz mnie boli nawet kiedy siedze,mowie ze chcialbym w przyszlosci spowrotem robic przysiady, a ona mowi ze juz nic nie zrobie,nie ma sensu zadnych usg,zadnych przeswietlen czy skierowan do specjalistow.Dała mi recepte na ten oto lek ARTHRYL,ma on dosc slabą opinie w internecie,jest drogi,kazała brac go w cyklach.Chcialbym zeby sie wypowiedzial ktos madry co mam zrobic teraz,przeciez sily bez dobrego FBW(czyli trenowac ciezko rowniez nogi) nie zrobie. Chce wrocic do wlasnie takich ciezkich cwiczen,nawet niech to bedzie za pol roku,lub rok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
powinienes zmienic lekarza na kogos kto sie toba zainteresuje.Lek jesli jest drogi,to mozesz sobie darowac,zamiast tego wyloz te pieniadze na prywatna wizyte u fachowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
no wlasnie ta kobieta sie wogole nie interesuje,bo byłem u niej kiedys rowniez z łociem,kontuzje wciaz niedoleczone ;/.Ale w takim razie moze mi cos pomoc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
no ktoś musi postawić diagnozę,być może lekarz będzie potrafił to zrobić na podstawie testów diagnostycznych,a być może skieruje cię na dodatkowe badania.Musisz tylko znaleźć dobrego lekarza,w internecie są strony z opiniami nt lekarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Hej pisze prace mgr na temat Bólów i niewydolności kolan, byłabym wdzięczna za pomoc w wypełnieniu 2 ankiet.

http://net-ankiety.pl/ankieta.php?id=vlzbjbjdv7gzj7mz0vqjvx9b 
http://net-ankiety.pl/ankieta.php?id=vlzbjbjdv7gzj7mz0vqov19z 


dziękuje i Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - calineeczka w dniu 2013-09-20 11:04:17

Zmieniony przez - calineeczka w dniu 2013-09-20 11:04:56

Zmieniony przez - calineeczka w dniu 2013-09-20 11:11:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie zrobią dobrze Rezonans Kolana w KRAKOWIE??

Następny temat

Rtg od lekarza

WHEY premium