SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska Meta - Fake czy org?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MarcelQ z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347




Witam serdecznie!
Pisze do was z pytaniem następującym. Mianowicie nabyłem ruską mete której zdjęcie jest wyżej(sorki za jakość). Chciałbym się dowiedzieć czy tabletki, które posiadam to oryginał czy fake.
Dodam tyle, że tabletki są równiutkie okragłe nie mają żadnych nacięć ni nic. W środku opakowania była wata. Wrzuciłem do wody na 3 minuty jedna tabletkę i wyjąłem nacisnąłem i nadal była twarda nie rozkruszyła się.

Zmieniony przez - Juniorekk w dniu 2010-02-23 20:07:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
jest ok szamaj śmiało przed wczoraj skończyłem cykl z takiej samej

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7373
nie ten dział
wydałeś kasę na coś co nie jest pewne, dosłownie za tą samą cenę są lepsze środki, ale jeśli już kupiłeś to wcinaj ;)

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3974
Fake
Nie ten dzial
Nie wiedzialem ze sa jeszcze ludzie, ktorzy to kupuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44135
jadłem w roznych opakowniach ruska i kazda działała.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem działa czasem nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy jak na kogo placebo działa (kiedy kończą sie ferie?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli poczujesz działanie po tej mecie to tylko będzie to efekt placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedyne co w tym pudelku moze byc oryginalne to slodzik dla dietetykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie wiem jak to działa, ale ogolnie to jest fake.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jedza to u mnie chlopy i ogolnie chwala. Jednak grubo ponad polowa tego to walki albo mocno zanizone stezenia. Trzeba miec naprawde pewnego dila zeby to kupowac. To jak gra w rosyjska ruletke jak juz ktos kiedys napisal. Teraz kazdemu kto robi cykl na mecie proponuje polska Jelfe i ci co juz biora mowia, ze dopiero teraz czuja jak dziala meta (wczesniej brali tego wlasnie "ruska"). W tej cenie masz naprawde sporo innej mety w dawce 5mg, lub ~2 razy drozej 10mg. Wiem, ze w niektorych regionach to jedyna meta lub inna jest droga, ale jak sie nie ma kasy na cykl to nie ma sensu go zaczynac. Oma plus ruska meta, czyli cykl za "poltorej stowy" to imo bezsens, chcociaz wiekszosc niestety od tego zaczyna, bo tanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Zambon 10mg

Następny temat

methandienone 0,005g 100 tablets (scanbech - Made in Russia)

WHEY premium