SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę kwestii żywieniowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
Witam, biorę się za siebie i zgodnie z radami, które dostałem postanowiłem ułożyć dietę. Po zapoznaniu się z materiałami na tym forum i na paru innych stronach stworzyłem... *obrazek na dole* Starałem się zachować w niej wszelkie wartości odżywcze. Poproszę o ogólną ocenę diety i pomoc w jej uzupełnieniu, ewentualnych zmianach oraz odpowiedź na moje pytanie - ile wydajecie tygodniowo na jedzenie? Nie mogę jeść częściej niż 4 razy dziennie ze względu na prowadzony tryb życia.

Wiek: 18/19 - pierwszego stycznia kończę 18.
Płeć: mężczyzna
Waga: 73
Wzrost: 180
Obwód klatki: 91
Obwód talii: 85
Obwód uda: 50
Obwód łydki: 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%
Aktywność w ciągu dnia: od paru dni zaczynam ćwiczyć, teraz staram się utrzymać systematykę.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ćwiczenia, póki co nic konkretnego, dopiero plany - https://www.sfd.pl/Kilka_pytań_odnośnie_domowych_ćwiczeń.-t1095713.html
Odżywianie: póki co po prostu omijam "złe" rzeczy, dieta w przygotowaniu, stąd temat.
Cel: zbudowanie dobrej sylwetki, podobnej do tej, może brzucha nie chcę mieć aż tak umięśnionego, ogółem chodzi mi bardziej o ogólną sprawność aniżeli wygląd - https://shejustnotthatintoyou.files.wordpress.com/2009/12/male-body.jpg
Ograniczenia żywieniowe: lekka nietolerancja laktozy
Stan zdrowia: dobry, brak informacji o jakichkolwiek anomaliach
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie
Stosowane wcześniej diety: brak konkretnej diety



























Zmieniony przez - Nikt z Nikąd w dniu 2015-12-08 02:20:11

Zmieniony przez - Nikt z Nikąd w dniu 2015-12-08 02:22:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na przestrzeni tygodnia masz dość mocno rozjechane BTW i kcal, których jest przede wszystkim za mało. bialka w diecie w każdym dniu tez jest mało, np. niedziela: suma dobowa 46g??? albo dodales za mało posilkow w danym dniu?? ta rozpiska jest dziwna, lepiej było to wrzucić w dziennik z potreningu.pl, który jest tez bardziej przejrzysty. jeśli jednak jesz dobowo tak jak wyżej, to musisz to zmienić. co się tyczy regularnego jedzenia czy ilości posilkow, to nie ma takiej konieczności- jesz tak, aby zjeść to co na dany dzień zaplanowales a jak sobie to porozkladasz na posiłki- twoja sprawa. koszt diety jest tez mocno indywidualny i zależy od produktów które ktoś zjada, ich ilość, tego gdzie je kupuje, etc.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
Pierwszy obrazek pokazuje ile posiłków brakuje, stąd takie braki kaloryczne. Dlatego też pytam co w te luki mogę wstawić, co konkretnie, bo ja pomysłu nie mam a internet dyktuje zbyt "wymagające" rzeczy jak na moje warunki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa a nerki i ciśnienie

Następny temat

Dieta do kreatyny - ocena

WHEY premium