SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PCT a stałe podawanie hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 269

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 264 dni Przeczytanych tematów 843
Takie pytanie. Jak nie zaniedbuję jajek na cyklu i daję powiedzmy 250mg hcg co drugi dzień czy tam 1000mg raz w tygodniu to jak wygląda wtedy pct, pomija się ten etap z wbijaniem hcg i od razu wchodzi się na clomid?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2232 Napisanych postów 13695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 264 dni Przeczytanych tematów 843
Ale po co ankieta? To pytanie teoretyczne nie do konkretnego przypadku jest. Jak bijesz hcg w ten sposób, że jajka cały czas pracują to czy na pct stosuje się już tylko clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1215 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33455
Zależy jak długi cykl i co leciało ale dałbym i tak hcg po cyklu aż testosteron będzie w widelkach i potem sermy. Jak interesują Cię szczegóły to wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Za szybko posta założyłem zanim się sam zastanowiłem, bo w sumie to moje pytanie głupie jest Po prostu lecąc stale hcg na cyklu chcąc zejść odstawiam towar, lecę dalej hcg jak leciałem aż syntetyki zejdą, badanie testa jak w widełkach to clom. Także już sobie odpowiedziałem temat do zamknięcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta na redukcji.