SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena badań profilaktycznych w trakcie cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
1. WIEK: 25
2. WAGA: 98
3. WZROST: 185 cm
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami około 7 lat, z czego głównie skupiałem się na sportach walki.
6. DIETA: obecnie robie redukcje z użyciem novothyralu dlatego stosuje następujacy całodzienny rozkłąd makro:
-białko: 180-200 g
-węglowodany: 320 g
-tłuszcz: 80 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 3 x trening siłowy, 2 x sw
9. CEL CYKLU: Przede wszystkim poprawa regeneracji.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: około 18 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125 x 5
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 170

Witam

Jestem aktualnie w 13 tygodniu cyklu: cypio 250 mg e5d, od 4 tygodni dorzuciłem novo początkowo w dawce 1,5 tab, aktualnie lece 2.
Odebrałem dzisiaj profilaktyczne badania, w związku z tym prosiłbym o ocene:

Morfologia: nie wrzucam wszystkich parametrów tylko te, które nie mieściły sie w normach labu:
- RBC- krwinki czerowne: 5,6^ norma: 4,0-5,4
- Hemoglobina: 18^ norma: 14-17
- RDW- wsk. rozprosz. krw.czerw: 11.4 norma: 11,5-15
w pierwszych dwóch parametrach znaczek "^" oznacza strzałke w góre ale nie wiedziałem jak ją tutaj wstawić.

Lipidogram:
Cholesterol całkowity: 157
HDL: 51
LDL: 96
Trójglicerydy: 52

Hormony płciowe:
Prolaktyna: 8,79 norma 2,5-17 (w przypadku prolki lece aktualnie 0,5 tab cabaseru co 10 dni)
Progesteron: 0,483 norma: 0,27- 0,9
Estradiol: 88 norma 23,8-60,70 (w przypadku estro sytuacja wygląda tak, że 4 tygodnie temu odstawiłem exe, i jak narazie nie mam zamiaru wracać bo aktualnie czuje sie znacznie lepiej, poza tym w tamtym tygodniu wbijałem hcg i nie wiem czy ono nie ma wpływu na zawyżony wynik)

Dodatkowo zbadałem sobie hormon wzrostu bo udało mi sie zdobyć Ipamorelin, wynik po około 45 minutach od wbicia 200 mcg wygląda następująco: 3,14 przy normie 0-3. Zastanawiam sie tylko czy przy tym wyniku jest sens w dłuższa zabawe, bo jezeli chodzi o peptydy to wynik sam w sobie chyba nie powala.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
remik_16
Jak narazie stwirerdziłem że nie bede oddawal krwi, patrząc na moje badania które robiłem przed cyklem to zmiana w hemoglobinie itp. nie jest bardzo duża, za 2-3 tygodnie powtórze badania i jeżeli sytuacja sie pogorszy to zrobie tak jak radził miczelx


Bardziej za 3-4tyg, z naciskiem na 4 jednak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wyniki masz OK. Jesteś dobrze odżywiony/dotleniony. Hormony w ryzach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
a wrzucać profilaktycznie jakiś Polocard itp ?? czy przy tych wynikach nie ma potrzeby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie ma takiej potrzeby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
ok, wielkie dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co poza tym jeszcze robiłeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
Robiłem tylko to co wrzuciłem w pierwszym poscie. Jeżeli na uwagę zasługują inne badania to napisz ewentualnie jakie bo cykl planuje na 20 tygodni a moze nawet dluzej dlatego co 5-6 tygodni chciałbym robić sobie taki profilaktyczny zestaw zeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
remik_16
a wrzucać profilaktycznie jakiś Polocard itp ?? czy przy tych wynikach nie ma potrzeby?


Wyniki masz lipne,
Najlpiej by bylo gdybys jak najszybciej oddal krew (zanim zazyjesz polocard/acard) a pozniej wrzucic 75mg dziennie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
naprawde jest taka lipa ?? Patrzyłem dzisiaj na morfologie zanim wszedłem na cykl i hemoglobine oraz krwinki zawsze miałem w górnych granicach normy i porównujac do tego co jest na cyklu to jakiegoś wielkiego skoku nie zanotowałem.

Przed cyklem sytuacja wyglądała następująco:

Hemoglobina: 16.9
Krwinki czerowne 5,4

Przy normach tych co w wynikach w pierwszym poscie.


Zmieniony przez - remik_16 w dniu 2016-02-14 10:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zawsze moze byc gorzej ,z biegiem trwania cyklu poziomy beda sie zwiekszaly, a nie zmniejszaly wiec trzeba dzialac za wczasu,
zwiekszone hemopoeza/erytropoeza policytemia to powazny skutek uboczny stosowania saa/testosteronu,
W krajach bardziej otwartych pod wzgledem stosowania TRT niestety jest to jeden z powodow dla ktorych czasem terapia musi zostac przerwana, z uwagi na rosnace ryzyko zakrzepicy/udarow i zawalow.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
a jeżeli chodzi o ogólną profilaktyke w przypadku mojego cyklu to na co jeszcze zwrócić uwage ?? chodzi mi głównie o to czy w przypadku kolejnych badań dorzucić coś jeszcze ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z redukcja na saa

Następny temat

Cykl Deca + Testosteron

WHEY premium