SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chroba w trakcie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co zrobic jak zlapala mnie choroba w trakcie cyklu metki? biore teraz 3 dziennie (1-2-3-2-1). Jestem strasznie slaby wogule zero sily :( Podejrzewam ze to moze byc zapalenie migdalkow bo mnie szyja boli przy samym koncu szczeki i cale gardlo. Moge brac normalnie to co zapisze mi lekarz czy nie powinienem mieszac metki z lekami?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomoze ktos cos? brac dalej? narazie dostalem sebidin plus na gardlo i polopirynke na temperature. Moge sobie to bez problemu brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
jezeli zalezy ci choc troche na zdrowiu to zrezygnuj z tej mety
przykro mi

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale jak to zrobic schodzic stopniowo na coraz mniejsze dawki bo odstawic od razu to chyba nie powinienem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja odstawiłem od razu!Złapało mnie zapalenie jelit!Nie brałem 5 dni!Teraz jade dalej!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Odstaw, najlepiej byłoby zejść ale jeśli ostro Cię chwyciło to odstaw.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co pozniej? dokonczyc cykl? zostaly prawie 3cale tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli porządnie Cię dopadło to odstaw całkiem.A jesli nie to zejdz powoli.Mozliwe ze bedziesz miał antybiotyki przy jakimś zapaleniu,więc nie będziesz mógł brac tego i tego.Gdy choroba zejdzie,bierz dalej-zacznij od 2 piguł!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec juz wiem co to jest. Jest to grzybica jamy ustnej a skad ona sie wziela nie mam pojecia dostalem nystatyne i Bioparox moze mi ktos cos o tym napisac? moglo to byc spwodowane metanabolem? czy to tylko przypadek ze wystapilo akurat teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
pewnie całowałes sie z 70 - latką :) i stąd ta przypadłość. o nystatynie g... wiem ale bioparox to co prawda antybiotyk ale działa miejscowo i ja nie odstawiałem cyklu biorąc go. jak sie źle czujesz to i ćwiczyć nie będziesz. więc po co kontynuowac cykl?

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosowac CLOMID???

Następny temat

kto tego probowal???????????

WHEY premium