SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nolvadex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy branie nolvadexu podczas calego cyklu zmniejszy efekty?? I co z retencją wody??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
a jaki cykl ??
nieno nolva zatrzymuje mocno retencj wody !! przez to też amuje troszke przyrosty !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak zatrzymuje retencje wody to logiczne ze i przyrosty... oczywiscie na srodkach ktore ciagna duuuzo wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hmmm to chyba dobrze ze hamuje... po co wode ciagnac ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
dokladnie po co ciagnac wode jak i tak pozniej wszystko schodzi, po co pozniej narzekac ze sa spadki
ja na cyklu 25mg metki i prop 5% c2d biore 10mg tamoxifenu i jest luz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie o to chodzi
a chodzi o to jak nolva podczas cykl ma wpływ na przyrost masy miesniowej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
z tego co wiem to nie ma wplywu na przyrost masy miesniowej
no chyba ze uwazasz wode za dobra mase :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
O co chodzi z tą wodą? Po co brać kreatynę w takim razie? Mięśnie to 70% wody! Halo?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
no właśnie .. woda tak czy inaczej jest potrzebna !! wic dobrze jak coś ciągnie !! sporo z tej wody tak czy inaczej zostanie !! więc nolvę powinno się raczej targać w ostateczności albo przy cyklach typu ; omka + meta + prolo

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak w koncu jest z ta nolva?? Uriel wez napisz konkretnie bo ja juz nie mam sily...
Wymiotło ostatnio znawcow i sie nie idzie dogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Daj cykl - pomyślimy czy potrzeba czy też nie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leki weterynaryjne

Następny temat

Prop z Lyka labs

WHEY premium