SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krwawienie z pochwy... HELP-na prosbe mojej dziewczyny beda SOGI!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Jest problem, od dwoch lat bierze tabletki tabletki antykoncepcyjne. Jest teraz w polowie cyklu i ma silne krwawienie mimo ze okres powinna miec za dwa tygonie (bierze tabletki obecnie), jeszcze nigdy sie cos takiego nie zdazylo. Czym to moze byc spowodowane? Moze przez nerwy? Prosze pomozcie!
Beda SOGI!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
O ile mi wiadomo to jest forum kulturystyczne a nie ginekologiczne. Podejrzewam ze 3/4 osob to goscie na tym forum wiec nie rozumiem twojego zapytania Alicja85 tu nie wypowiadaja sie lekarze ginekolodzy tylko goście w wieku od 15 do podejrzewam 60 r.z nie majacy nic wspolnego z ginekologia. Wiec jeżeli Ty oczekujesz fachowej porady w Twojej sprawie to zycze powodzenia.
Pierwsza podstawowa zasada trzeba sie zbadać przez ginekologa. Nie rozumiem kwestii ze mama nie chce isc do ginekologa to jest jej obowiazek przebadać się. Przeciez może isc do kobiety ginekologa i chyba po sprawie.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
moga byc rozne tego przyczyny
najlepiej udac sie do ginekologa on bedzie najlepiej wiedzial co jest nie tak z twoja kobieta
jest jednak mozliwe ze twoja dziewczyna jest w ciazy i dlatego dostala krwawienia w trakcie brania tabletek
ale nie ma co tutaj wymyslac GINEKOLOG JAK NAJSZYBCIEJ!!

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
to niestety nie jest problem do rozwiązania przez neta. Natychmiast do ginekologa!!, bo konsekwencje mogą być olbrzymie. Może to być spowodowany wieloma czynnikami, albo po prostu wczesniejszy okres(zmina klimatu, emocje itp., ale może to być nawet poronienie(wiele dziewczyn tak ma, myślą że dostają wczesniej okres a okazuje sie ze to bylo wczasne stadium ciazy tylko po prostu przez pierwszy tydzien zarodek sie nie utrzymuje). nie ma z tym zartow. naprawde jak najszybcije do ginekologa!

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
SOGI dla was czekam jeszcze na opinie specjalistow!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
aha i nie stresuj sie ze powiedzialam ze moze byc w ciazy
bo tak wcale nie musi byc
przyczyna moze byc calkiem cos innego

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
TO BYLO NIEZWYKLE SMIESZNE!!! Tu powazny temat a ty robisz sobie jaja!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
dzieki

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry ale czlowieku czego tutaj szukasz? Powinines ja zabrac do ginekologa juz dawno temu a nie czekac na internetowe diagnozy w takiej sprawie. Wez sie zastanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
1. na pewno powinna sie udac do ginekologa

2. to moze byc np endometrioza

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
hej wszystkim od paru miesiecy mam maly okres to znaczy mniej obfity niz kiedys i trwający 3 dni a zawsze mialam 6 dni. Do tego jakis czas temu z mojej pochwy wydobylawa sie brązowa, gesta wydzielina a teraz zauwazylam plamienie na bieliznie jest niewiele krwi ale jednak jest nigdy tak nie mialam mam 21 lat nie biore zadnych tabletek takze nigdy sie nie kochalam czy ktoras z kobiet tez tak kiedys miala???

21latka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

egzamin w czasie choroby - HELP

Następny temat

Dretwienie czlonka!

WHEY premium