SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konto - Artoor90

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
Mam pytanie otóż moje konto Artoor90 zostało usunięte nie wiem czemu nikt mi nic nie napisał wchodze i nie moge sie zalogowac bo wyskakuje informacja "Konto zostało zablokowane" założyłem teraz nowe konto ale tak nie może być !!!! może mi ktoś wyjaśni oco chodzi przecież nie złamałem żadnego punktu regulaminu !!!!!!!???????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
bana dostałes od peponenta -z nim gadaj

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
ale za co ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
skąd mam wiedziec ?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
czytaj podwieszone posty w dziale "po siłowni o siłowni"
na maila przyszło ci powiadomienie o skasowanym artykule i masz napisane za jaki punkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
dobra sory wiem o ktory post chodzi ale czemu od razu ban wywaliłem 6 zł na abona i konto poszło sie... moze da rade odblokowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
jeszcze raz bardzo prosze o odblokowanie konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
nie panikuj.... za pare dni bana nie bedzie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zdejmę go ale jest to ostatnie ostrzeżenie, niewiedza nie jest usprawiedliwieniem. czytaj posty podwieszone przed udzielaniem sie w działach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
dzieki wielkie i sory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecie statusu moderatora

Następny temat

Kto to jest Anonim??

WHEY premium