SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wykonać obciążenia betonowe 2x20 przy małej szerokości(objętości)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Witam.Takich pytań jest mnóstwo ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi w sprawie obciążenia betonowego.Jak wykonać obciążenie betonowe 2x20 kg żeby były takie jak żeliwne i miały małą szerokość .Bo już zrobiłem to wyszło barszo fajnie tylko strasznie zajmują dużo miejsca na sztandze.I wykonałem z betonu b-20 i czy jakiś środek lub coś innego trzeba kupić.Proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Witaj

Nigdy nie robiłem takowych, ale wiadome jest że betonowe/kompozytowe zawsze będą większe objętościowo przy tej samej wadze co żeliwne/stalowe z racji mniejszej gęstości.

Ja bym porobił formy ze sklejki/blachy/płyt akrylowych czy co bym tam miał pod ręką, posmarował bym owe formy jakimś rozdzielaczem np. przepracowanym olejem zazbroił i zalał. Możesz formy zawibrować albo plastyfikatora dać a najlepiej jedno i drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Beton zawsze będzie lekki, j/w jedyna opcja dodania jakiejś konstrukcji stalowej, pręty, uzbrojenie, tylko czy to będzie opłacalne, i czy nie taniej wyjdzie cię kupno czegoś na złomie i zrobienia dziury lub obciążenia toczonego.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-08 17:02:48

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Dam niedługo moją fotkę tego obciążenia którą kiedyś zrobiłeś i wyszło bardzo szeroko i dużo zajmowało na sztandze i wykonałem to z betonu b-20.Proszę o odpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale o jaką odpowiedź Ci chodzi, jużdwie dostałeś ze nigdy wąskiego z betonu nie zrobisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Okey
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ramię.

Następny temat

Parówki

WHEY premium