SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak byc sexy ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
jakie laski najbardziej zapamietujecie? jakie one sa i czym tak dzialaja na was? jak sie zachowuja itp.?

ppppoooo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja zawsze zapmiętuje tke mega grube nieno dżołk
ale cięzko powiedzieć jakie raz sie zapamięta niską z dużymi a raz wysok suchą z małymi, ale jak am cos pnienka harakterystycnego w wygldzie to się ja zapamiętuje a jak jest zwykła dyskomanka jakich 1000 to sie ją zapomina już na drugi dzień i mysli ie tylko o kacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
paulina patrząc na tematy jakie zakładasz to chyba jakies kompleksy masz , nie jestes pewna czy mozesz sie podobac .Wyslij fotke na maila to ci powiem co i jak

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
LOL blefex rozwaliłeś mnie(jaka dedukcja) W takim razie ja też poproszę fotke jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
a zeby mi sie podobala musi byc brzydka :P joke of course :P

mi sie taka jedna justynka podoba :P a czemu ... no bo sie podoba... nie napisze co mi sie szczegolnie w niej podoba bo jeszcze to przeczyta i co bedzie :Pno i osobowsc przede wszystkim :)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
nigdy nie miałem problemów z logicznym mysleniem,a to niekiedy sie przydaje

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
troche glupie pytanie bo kazdemu facetowi sie podoba co innego i dla kazdego co innego jest sexy. niektorzy wola wychudzone i one sa sexowne a niektorzy z kraglosciami nie ma jednoznacznej odpowiedzi chociaz ja mysle ze przede wszystkim musi byc naturalna i zadbana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715
proste pytanie

albo sie pamieta ta ktora miala fajna dup..cie albo fajna twarz albo fajnego cycka albo taka z kotra sie fajnie gadalo a najlepiej jak ma to all jedna laska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Każdy zapamięta taką jaka mu się podoba a to już chyba sprawa indywidualna jakie kto lubi Ja osobiście wolę dziewczyny naturalne, nie lubię jak się malują i za dużo perfumu na sibie wyleją. Mój typ to głównie brunetki

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalenie natryskowe

Następny temat

CZy mogę Ćwiczyc Nogi

WHEY premium