SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios dla kobiety?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Witam.
Chciałbym poznać wasze opinie oraz może posłuchać rad w temacie stosowania Heliosa przez kobiety. Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tego środka przez kobiety?
Moja koleżanka 169cm, 50kg, 25lat leciała przez jakiś czas na spalaczach potem bylo sally i clen z yohą ale sajdy clenowe zmusiły ją do zejscia z tego środka. Zapytala czy zamiast tego moze spróbować Heliosa z DB Pharma. Jaka jest wasza opinia?

Sam korzystałem z tego środka, sajdów żadnych pięknie schodziło ale nie mam bladego pojęcia jak to może działać na kobietę dodatkowo o takej niskiej wadze.

Zmieniony przez - sahtar_089 w dniu 2014-09-16 10:29:34

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewnie po środku, czyli kwestia indywidualna każdego przypadku. Na jedną kobietę zadziała tak na inną inaczej, zarówno efekty i skutki uboczne.

Metka jednych syfi, innych nie. Jedni muszą brać antyestr do testa bo mają problem, inni nie muszą.

We wszystkich tych i innych przypadkach nie można generalizować bo każdy tutaj odp na własnym przykładzie, czyli +/- wyjdzie 50%/50% bo jedni napiszą, że tak a pozostali nie. A co z tego wynika, niepewność i pewność, że jak się weźmie to się dowie co środek zdziałał i spustoszył w organiźmie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
u mnie na heliosie sajdy clenowe x2 w porownaniu do clena w tabsach, nie wiem czy to efekt polaczenia z yohą ale naprawde czulem dzialanie tego srodka, serce mocno wali, rece sie trzesa, jesli jest wrazliwa na clen to niech uwaza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
przeciw wskazań to nie ma,ale w jakim celu chce ona to brać? bo patrząc po wadze to jest drobna raczej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
domiejscowe spalenie tłuszczu z boczków bo faktycznie jak pokazywała odstają od reszty

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
powinno się sprawdzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Dzięki za szybką odpowiedź. Jak myślicie iniekcja 0,5 ml ed to nie będzie za dużo?

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
jakie tam są proporcje? bo kiedyś był w butelkach 100 ml a teraz są chyba tylko 10 ml?cos się zmieniło w składzie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Tak teraz są 10 ml też go używałem jak było w 100ml, proporcje te same 1ml = 40mcg clen / 5,4mg yoha, wiec wydaje mi się, ze może zaczynać od 0,5ml ed.

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
spokojnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
dzięki za pomoc lodzianin1

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
0,5 do 1ml ed będzie OK. Bardzo często praktykowane przez kobiety z efedryną. Flaszki są 10ml obecnie, może gdzieś jeszcze starocie 100ml.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl bez sajdów , enan/prop

Następny temat

Cykl Cypio pytanie

WHEY premium