SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - droga do operacji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Nie chciałbym, aby były tu wklejane zdjecia z pytaniem czy mam gino, a raczej informacje o tym jak przebiega droga do zoperowania tego scierwa ...

O chorobie przeczytałem już bardzo dużą ilość artykułów, czytam regulanie to forum i byc moze na wakacje zdecyduje sie na zabieg, nie wiem tylko jak sie za to zabrac.

Mam 18 lat, gino moze od jakis 5, wiec nie mam nawet nadzieji ze zniknie. Byłem 2 lata temu u pediatry z innego powodu, ale ojciec kazał pokazać dżina i ta super lekarz powiezdiała ze to normalne. Nie spytała nawet jak długo to mam, totalnie o nic, tylko mnie spławiła zartem ze mężnieje. Mysle sobie fajna mi męskosc. Najgorsze jest to, ze teraz kiedy zaczynam ten temat to ojciec non stop powtarza słowa tej durnej lekarz i to dla niego taka wymowka, zeby tylko nie wydac na operacje, za to chetnie sie pyta czy nie chce polepszyc komputera itd

Ale do rzeczy. Jestem z Białegostoku i jak narazie upatrzyłem sobie tą klinike www.damianbialystok.pl ...

W opisie na ich stronie pisze tak :

Ginekomastia to przerost gruczołu piersiowego i/lub otaczającej tkanki podskórnej u mężczyzn, najczęściej w wyniku zmian hormonalnych w okresie dojrzewania. Przed podjęciem decyzji o operacji, oprócz rutynowych badań laboratoryjnych, konieczne jest wykonanie USG i opinia endokrynologa. Przerost ten można usunąć poprzez zabieg chirurgiczny dokonywany z cięcia na granicy otoczki brodawki. Jeżeli przerost jest nieznaczny, można wykonać zabieg w znieczuleniu miejscowym, bez konieczności pozostawania w szpitalu. W pozostałych przypadkach wskazane jest znieczulenie ogólne. Po operacji należy stosować opatrunek uciskowy przez ok. 7 dni, tj. do czasu zdjęcia szwów lub specjalną elastyczną bieliznę. Blizny pooperacyjne są mało widoczne, a skóra w miejscu po usuniętym gruczole zazwyczaj obkurcza się w ciągu kilku miesięcy.

-------------

I mam pytanie co do pogrubionego punktu. Może wiecie jakie są kryteria ceny w takich klinikach ??? Na stronie Damiana w cenniku cena za ginekomastie wynosi 2000-4000[cena obejmuje: procedurę chirurgiczną, 1 - 2 wizyty kontrolne pooperacyjne, znieczulenie ogólne]. Dlaczego jest taka rozbieznosc ??? Jezeli porobiłbym wszystkie badania laboratoryjne u nich, zasięgnął tam opini endokrynologa, zrobił usg itd. to wszystko wliczyli by mi w cene ??? Wiem ze głupio pytam, bo jak mozecie wiedziec, jak jest w tej klinice, ale chciałbym zapytac was z doswiadczenia jak to u was było ????

Moze ktos jest z Białegostoku i poleci jeszcze tańszą opcje wycięcia tego ??? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zadzwoń tam to się dowiesz z pierwszej ręki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Mi sie wydaje, że cena jest zależna od wielkości ginekomastii i umiejętności w targowaniu się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Tutaj znalazłem forum tego Damiana, tyle ze oddział Warszawski, ale mysle ze w Białymstoku jest to samo

Masz tutaj 3 tematy nt. Ginekomastii i we wszystkich radzi sie aby od razu isc do chirurga.

http://www.sims2brothers.damian.com.pl/ginekomastia.html
http://www.sims2brothers.damian.com.pl/ginekomastia-1.html
http://www.sims2brothers.damian.com.pl/ginekomastia_pytania_do_konsultanta.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Czy efekt po takiej operacji bedzie stały, nawet jesli bedzie cos nie tak z hormonami ??? Chociaz w to ze cos jest nie tak z hormonami wątpie, bo i nie mam nadwagi i zarost zaczął sie pojawiac od jakis pół roku wiec wydaje mi sie ze dojrzewania przebiega normalnie, ale w razie czego zrobie badania ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w klatce piersiowej

Następny temat

BÓL KRĘGOSŁUPA u 19-latki

WHEY premium