SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie mi !! Mega-H czy cos innego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
Witam

Na poczatku grudnia zaczolem brac Mega-h, ale naderwalem miesien bicepsu. Nie odblokowalem sie po tym, zjadlem kolo 32 tablet... Po miesiacu wrocilem na silownie obecnie 5 tydzien teraz bede chodzil. Za jakies 2 tygodnie zamierzam dokonczyc ten cykl. Przez kontuzje musialem przerwac brac i zostalo mi z pol opakowania mega h, zamierzam dokupic nastepne i wziasc poltora (razem z tamtym co mi zostalo). Do tego Gain Fasta, Special Two, Amino 2700 Universala juz stoi i czeka, a i jeszcze NO-Shotgun (na podtrzymanie).

Waze 84 kg mam 19 lat, cwicze 2 lata. Bralem wczesniej mete polska i wino ec... Diete staram sie trzymac. Chce dobic do wakacji do 100 kg. Kolega troche mi zamacil przy Anadrolu ale z tego co tutaj czytalem to chyba za mocne dla mnie poki co.

Doradzcie mi czy brac to 1,5 opakowania mega h + te moje suple, czy zamienic na inny PROHORMON?? Zaden nandrolon inne igly nie wchodza w gre...

Z gory dzieki za pomoc

Zmieniony przez - Nelson_7 w dniu 2008-02-02 01:36:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
bralem 2 tabsy megah i 2 tabsy metoxy tst dziennie. wiem ze powinienem brac po 3 ale i tak znakomicie mnie to klepnelo. teraz chce megah z enantatem i superka. a moze cos innego lepiej? moze zamiast enanu dac omke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
z tymi PH to jak na loterii.. nic nie wiadomo!!!! IMO sprzedaj te prohormony i zrob ladny cyklik dla poczatkujacego z dokladnym odblokiem i pod koniec dolacz stacka... tak sie boisz igiel?? jak zobaczysz efekty to gwarantuje ze polubisz sa tu tacy co miedzy cyklami laduja cokolwiek byle by igla poprostu psychicznie lepiej sie czuja.. zartuje hrhrhrhrr...

A CO KONTUZJI.. jak mocno byl uszkodzony miesien ?? jesli mocno to daj sobie narazie spokoj z sterydami/ph bo pewnie poczujesz jaki jestes silny i znow naderwiesz albo i zerwiesz miesien... zainwestuj w jakis kolagenik dluuuga rozgrzewka i obserwoj co sie dzieje...
Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2008-02-02 01:48:23

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2008-02-02 01:51:52

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
jak to jak na loteri?? te 32 tabsy co zjadlem daly mi z 4 kg masy i z 20 kg sily. poki co chce zostac przy tabletach. igly kolo 22 roku zycia chce stosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
a wiec STOSUJ SIE DO ZALECEN PRODUCENTA ZAWARTYM NA OPAKOWANIU BADZ SKONSULTUJ SIE Z LEKARZEM LUB FARMACEUTOM... nie jestem przekonany do PH.

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
Ph sa super nie mylić z PH. Mega-h tez byłem zadowolony stosowałem 2 tab na dzien + dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
odblokowales sie po tym ?

Zmieniony przez - Nelson_7 w dniu 2008-02-02 10:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
wiec jak mi doradzacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
ODBLOKOWALEM SIE JUNGLE I LEVIATHANEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Czasem żałuję,że nie jestem modem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pokieruj mą dłonia i wymierz sprawiedliwość

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2008-02-03 01:43:52

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
BodyLine ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II część sagi. IGF-1 badania.

Następny temat

Clenbuterol w jakiej dawce ??

WHEY premium