SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na pobudzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
Wie ktos moze jak sie nazywa taki syrop na pobudzenie, sprzedawany podajrze w aptece. Kiedys w szkole sredniej jeden z moich znajomych bral chyba takie 2 przed zadymami, ale nie pamietam nazwy bo to bylo dawno. Jesli ktos zna cene niech tez napisze (albo opisze cos dzialajacego w podobnym stylu, tylko legalnego i nie piszcie np. amfa itp. itd &amp )

Z gory dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
Ja tez po tussipecu zaczynam sie pocic i nie mam apetytu. Ale co zrobic

PS. ale nawet agresja mi sie nie zwiekszyla, jak to bylo napisane gdzies wyzej

Zmieniony przez - Kamilek85 w dniu 2004-10-05 22:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Tussipect..wygodniejsze sa tabletki ale nie bierz wiecej niz 10 na raz bo jak przesadzisz nie bedziesz chcial tego powtorzyc :}

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305


syrop sie nazywa tussipect, polecam jednak wersje w tabsach bo taniej o wiele wychodzi

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metanadren- a tak apropo tego gifu to z jakiej to stronki??? bo moj kumpel mial cos takiego na gg - bede wdzięczny!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305


Szczerze mowiac to nie wiem skad mam te bajery na hdd

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kkhh ty sie lepiej nie udzielej

twoja wiedza na temat ssa jest mierna

Zmieniony przez - biernas w dniu 2004-09-25 07:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Ja wczesniej pilem ten syrop przed treningiem tylko sęk w tym ze go caly wypilem to chodzilem jak nastukany bylo mocno czuc efedryne.Wlosy jezyly mi sie na glowie tak jak po fecie ale trenig byl za***isty i moglbym jeszcze zejsc na drugi zero zmeczenia!!!Moze ktos na nim zrobi zyciowke he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
"ale nie bierz wiecej niz 10 "

Bez merytorycznych podstaw są takie stwierdzenia; każdy jest inny a 150mg to nie jest farmakologicznie ustalona górna granica przyjmowania efedryny.

Ja np. przy 8tabletkach jestem naćpany i nie ważne ile wezme wiecej i tak czuje się jak przy tych ośmiu. Typowo jak na fecie poza pobudzeniem. Czyje sie wyalienowany, zamykam sie lekko w sobie, wszystko jest mi obojetne, łapie moralniaki i non stop zap*****lam robiąc coś. Ale 'kopa' jak nie czułem namacalnie nigdy tak już chyba nie poczuje na efedrynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Holder, nie czujesz na niej kopa nawet gdy dorzucisz kofeiny?

Ja mam tak samo jak Ty, jesli chodzi o efedryne, nooo.. moze mniejsze ilosci biore ale gdy ja zmieszam z koffeina to mam mocnego kopa!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja dla normalnych celów też biore mniejsze dawki. W cyklach ECA jade piramidalnie 2-5tabletek + kofeina. Kopa nie czuje... tzn. mam wrażenie że zdobede zaraz świat ale chodzi o porównanie z amfetaminą. Nie mam zasobów energi, które w każdej chwili moge wyjąć z kieszeni i wykorzystać. Wiec 'kop' w moim mniemaniu to pojęcie względne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specjaliści oblookajcie to..! :]]

Następny temat

Dodatki do saa

WHEY premium