SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężkie początki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 356
Wiek: 21
Waga: 50kg
Wzrost: 163cm
Oczekiwania: Poprawa sylwetki, kondycji, walka z skrzywieniem kręgosłupa
Hej! Chciałabym zacząć moją przygodę ze sportem lecz nie wiem od czego zacząć. Moja codzienna aktywność fizyczna kończy się na przejściu z budynku do budynku na uczelni i ewentualnym krótkim biegu na autobus, przez co moja kondycja jest w dość ciężkim stanie. Próbowałam ćwiczyć najpierw bez a potem z lekkimi ciężarami, jednak moje nogi całkowicie odmawiały posłuszeństwa po 2 serii. Jakiekolwiek ugięcie ich na dłuższą chwilę sprawiało, że stawały się jak galareta. Stąd moje pytanie, co możecie mi doradzić, od czego zacząć? Może na początek jakieś ćwiczenia w domu, a dopiero później myśleć o ciężarach? Dziękuję z góry za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Witaj, Na początek musimy się dowiedzieć więcej na Twój temat. Proszę wypełnij obowiązkową ankietę, wklejając tutaj odpowiedzi.

Tutaj link do ankiety:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Może wzięłaś za duże obciążenie na początek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni?

Następny temat

Zmiana trybu zycia oraz nawykow zywieniowych

WHEY premium