SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ala jaja! Proszę o pomoc i cierpliwość w czytaniu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Witam!
Niech strace, pisze z tego nicka, nie tworze nowego a niech tam. to nie moja wina, a już tego nie chce.
Od tygodnia bolą mnie jajka (sorka za wyrażenia, jeśli kogoś urażają). Poszedłem z tym najpierw na pogotowie gdyż pewnego dnia ból był nie do wytrzymania, nie tylko tam, ale także brzuch, podbrzusze i okolice, dostałem nospe w tyłek i następnego dnia do rodzinnego.
Zaczęło się od tego, że pod prysznicem chciałem dokonać samokontroli jajek i nie wiem czy coś naruszyłem ale od tego momentu czuje ból, raz lżejszy, raz nie do wytrzymania.
Lekarz rodzinny przebadał mnie, przepisał 2 rodzaje tabletek, w tym antybiotyk, następnie powiedział, że powinno przejść. Jeśli jednak nie przejdzie mam zgłosić się za tydzień do kontroli.
W chwili, kiedy ból był lżejszy postanowiłem znów sprawdzić czy tam jest wszystko okej i wymacałem już wcale nie mały guzek i powiększone te kanaliki z dochodzące od brzucha i łączące się z jądrem (kurcze nie wiem jak dokładnie to anatomicznie nazwać).
Czy mogę mieć raka jądra, a lekarz rodzinny poprostu to przeoczył?! Dopiero od dzisiaj zażywam tabletki i poprawy nie widze. najbardziej ból doskwiera ok godziny 17, rano nie boli wcale, dziś przebiegłem 15 km i nic.
Dodam, że zażywam San - Tight Extreme, jednak lekrz twierdzi że to zbieg okoliczności. Jest dosyć dobrym i szanowanym specjalistą.
Co robić?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
To fakt, tym bardziej że zawodowcem nie jestem i nie będę, poprostu chodzi mi o sam styl życia, już nie umię się nie ruszać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
z jajami to sie chodzi do urologa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Witam,
wiem, ale żeby do niego iść to najpierw i tak musiałem pójść do rodzinnego. Jak nie przejdzie to pójde do kontroli, a coś nie przechodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Rodzinny powinien skierować Cię do urologa a nie przepisywać leki. Urolog powinien zbadać i skierować na usg jąder. Dopiero ewentualnie leki. Więc tak to zorganizuj sobie jak Twój rodzinny to specjalista ze wszystkich dziedzin medycyny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Dzieki za odpowiedzi.
To powinienem poprosić go o skierowanie do urologa?
Panowie, a czy jest możliwe, aby mnie badał i pominął tak istotny fakt jakim jest guz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
dokładnie jw, masz jak to opisujesz ból nie do wytrzymania, a nie idziesz do specjalisty?rodzinny to może na grype pomóc a nie choroby wewnętrzne, narządów. Leki co ci przepisał są pewnie o "szerokim spektrum działania"i liczy na to, że ci pomogą. Poprostu nie chce mu się skierowania wypisywac, albo państwowej kasy mu żal. U mnie w miescie jest jedna lekarka rodzinna, od której żeby skierowanie na badania na krew dostac, to trzeba miec gadane dyplomaty i godzine, żeby jej przetłumaczyc, ze ich potrzebujesz. Tak dba o fundusze nfztu...Dlatego przestałem do niej chodzic, teraz mam lekarza rodzinnego, który jeśli jestem chory (a naszczeście to rzadkośc, góra 2razy w roku)to zawsze daje mi dodatkowo skierowanie na badania krwi, bo mówi, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi zrobic

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Takie realia w tym kraju. A będzie jeszcze gorzej.
Tak idź i powiedz, że chcesz iść do urologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Dobra, tak zrobie. Poczekam do jutra i jutro wezme L4 w pracy. Boje się, że może być to rak jądra. Jakoś to do mnie nie dociera, ale jak wytłumaczyć okropny ból jądra (szczególnie prawego) i guz który wydaje mi się coraz większy?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
moze to by 1000 rzeczy... torbiele zgrubienia w najądrzach itp... juz nie panikuj bo szansa ,ze masz raka jaja to pewnie 1/100000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Nie, nie panikuje ;) chce poznać tylko Waszą opinię. Dobra, nie ma co gdybać, jutro pójde i o USG poprosze (choć nie potrafie sobie tego mentalnie wyobrazić). Ewentualnie potem zapytam na co mam się szykować. Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
to idz do urologa z usg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja rezonansu stawu skokowego

Następny temat

Ramię boli , ale tylko czasami, co robic? "jakby kość sie nie mogla ulozyc"

WHEY premium