SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żelazo a badanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Witam zrobilem badanie poziomu żelaza we krwi i wyszlo 163 na 175 chyba :) Chcialem sprawdzic czy nie mam za malo bo mam zajady na ustach , czuje sie slabo (zamulony) . A wiec czy jest sens robic teraz badanie ferrytyny?
gdyz nie wiem czy to prawda to jest prawdziwy znacznik zelaza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Dodam że kilka dni przed badaniem bralem buraka forte z żelazem , czy moglem oszukać w ten sposob badanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Jak kilka dni wcześniej to nie oszukałeś. Czemu akurat o zajady obwiniasz brak żelaza? Przyczyn zajadów może być bardzo wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Wouej
Jak kilka dni wcześniej to nie oszukałeś. Czemu akurat o zajady obwiniasz brak żelaza? Przyczyn zajadów może być bardzo wiele.


są też inne objawy ktore to przypominaja np : uczucie ciezkosci , szybkie meczenie sie podczas wysilku , ciezko sie oddycha , agresja , nerwowosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
To do lekarza idź. Niech zleci wszystkie badania. Na forum nikt Ci nie pomoże. Hipochondryzmu się możesz tylko nabawić szukając odpowiedzi w internecie. Te kłopoty z oddychaniem mogłyby faktycznie wskazywać na żelazo i niedokrwistość mikrocytarną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Wouej
To do lekarza idź. Niech zleci wszystkie badania. Na forum nikt Ci nie pomoże. Hipochondryzmu się możesz tylko nabawić szukając odpowiedzi w internecie. Te kłopoty z oddychaniem mogłyby faktycznie wskazywać na żelazo i niedokrwistość mikrocytarną.


Już byłem u niego dawno i zrobilem morfologie , OB , mocz , glukoza
HGB , HCT są w normie ,ale w dolnej granicy i MCV poniżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nocne problemy ze snem

Następny temat

Rotatory barków

WHEY premium