SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żel

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam! Kiedy powinno się stosować żel,ponieważ zawsze uważałem że na suche włosy,niektórzy jednak mówią że od razu po kąpaniu.
Do tego pytanie czy żel strasznie psuje włosy,uważam aktualnie takiego: http://www.ceneo.pl/11774767

Dziękuje z góry za rady.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Najlepiej umyc,przetrzec recznikiem a potem nakladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Zależy jaki chcesz uzyskać efekt, jeżeli mokrych włosów to nakładasz na mokre ( chociaż takie fryzury to były modne w końcówce lat 90-tych) osobiście polecam podsuszyć włosy i nakładać na wilgotne, bo na zupełnie suche to raz, że strasznie je posklejasz a dwa to będzie efekt przetłuszczonych włosów i żelu oczywiście więcej schodzi. A żel masz ok....ja od dobrych 14 lat codziennie używam gumę i jakoś włosy mam, z tym że używam jej niewiele i jest to guma profesjonalna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy po witaminach

Następny temat

Poranne i wieczorne bóle głowy.

WHEY premium